Petra Janíčková - koučka a lektorka

Petra Janíčková o sobě říká: "Cítím se jako "vyléčená workoholička." Lektorka a koučka, majitelka společnosti AGENDER, a bývalá top manažerka a ředitelka Britské obchodní komory v ČR vystudovala ekonomii a management na VŠP a Fakultu multimédií a komunikací na Baťově univerzitě ve Zlíně. Začala podnikat již v 19 letech. Manažerské zkušenosti získala v 28 letech jako ředitelka největší mezinárodní školící společnosti Berlitz Inc. Je autorkou mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR.

V osmém měsíci těhotenství se rozhodla založit firmu, a spustila flexibilní pracovní portál "pracezeny.cz" a projekt, který učí ženy podnikat "inicioprozeny.cz". Je zakladatelkou oblíbeného festivalu inspirace a energie "vsemzenam.cz". Je exprezidentkou Business leaders fora.

Miluje překračování lidských hranic, strach, sebepoznání a osobní rozvoj, a ráda cestuje za poznáním. “Poslední dobou pracuji zase hodně na sobě, studuji na univerzitě v Anglii obor transpersonální psychologie, myšlení a spirituality a se svým mužem chystáme roční rozvojový program OPEN MIND, jehož techniky a praxi jsme sesbírali a studovali po světě.“ Ve svém volnu je lektorkou jógy. Má své sny, ale ty sdílí pouze se svým mužem.