ADVENTNÍ LUHAČOVICE - ŽENY, YOGA A WELLNESS

ADVENTNÍ PÉČE O SEBE A SVOU DUŠI 3.-5.12.2023

ADVENTNÍ LUHAČOVICE - ŽENY, YOGA A WELLNESS

ADVENTNÍ PÉČE O SEBE A SVOU DUŠI 3.-5.12.2023

ADVENTNÍ LUHAČOVICE - ŽENY, YOGA A WELLNESS

ADVENTNÍ PÉČE O SEBE A SVOU DUŠI 3.-5.12.2023

ADVENTNÍ LUHAČOVICE - ŽENY, YOGA A WELLNESS

ADVENTNÍ PÉČE O SEBE A SVOU DUŠI 3.-5.12.2023

ADVENTNÍ LUHAČOVICE - ŽENY, YOGA A WELLNESS

ADVENTNÍ PÉČE O SEBE A SVOU DUŠI 3.-5.12.2023

ADVENTNÍ LUHAČOVICE - ŽENY, YOGA A WELLNESS

ADVENTNÍ PÉČE O SEBE A SVOU DUŠI 3.-5.12.2023

Předvánoční shon je pro mnohé z nás obdobím stresujícím. Žena se primárně stará o rodinu, rodinný krb a pohodu. Vaří, peče cukroví, dekoruje domov a péče o své nejbližší jí neubudou, naopak přibudou. Žena je tou, která ve valné většině zastává činnost obstarávání dárků.

Před 7 lety jsem se rozhodla, že období vánoc bude pro mě obdobím, kdy se zastavím, naladím se na advent a spočinu. A to se mi podařilo. Počínaje prvním adventem se setkávám pouze s lidmi, se kterými je mi hezky, minimalizuji pracovní záležitosti a pečuji výhradně o sebe a své blízké. S dětmi pečeme a ujídáme cukroví, posloucháme koledy, díváme se na přenádherné české pohádky a zažíváme opravdické napojení se na sebe a lásku.

Ráda bych tento pocit předala i vám, ať formou relaxace, ženského sdílení v kruhu, wellness, meditace či jógy. A možná je toho i více… Tématem našeho pobytu v mých milovaných lázních Luhačovice, kde jsem vyrůstala, bude ADVENTNÍ PÉČE O SEBE jak po stránce fyzické, tak duševní. Těším se na vás!!!

Pro koho?

Program je určen pouze pro ženy. Max. kapacita je 13 žen.

Kdy?

Od neděle 3.12. do úterý 5.12. 2023.

 • Začínáme v neděli společnou večeří v 18.00 hodin
 • Pobyt končí v úterý v cca 13.00 hodin

Ubytování

Augustiánský dům v Luhačovicích

Luxusní 4hvězdičkový Wellness & spa hotel. Právě v Augustiniánském domě vznikla v roce 1926 světoznámá Glagolská mše či skice k Lišce Bystroušce od Leoše Janáčka. Toto místo je jednoduše částí mé duše. Miluji tento kraj, kde jsem vyrůstala, miluji to tady. Cítím se zde vždy vítaná a doma. 

https://www.augustian.cz/

 

Organizace

Součástí našeho pobytu bude tvorba adventních věnců v kruhu žen. Tuto kouzelnou chvíli zakusíme spolu. Denně ráno začneme jemnou flow jógou. Přes den budeme pracovat jak samy, tak společně. Budeme se hýčkat a hodně odpočívat a také sdílet v ženských kruzích. Závěrem si uděláme krásný rituál pro svoji duši a radost. Vše za citlivé a bezpečné facilitace Petry.

Navečer dobijeme svou energii vybranou a ověřenou meditační technikou. Všechny aktivity budou zcela dobrovolné a jsou jak pro začátečníky, tak pokročilé.

Gurmánská a zároveň velmi zdravá strava je zajištěna.

Wellness pro nás bude otevřeno nepřetržitě včetně možných procedur a masáží. Jednoduše bude pobyt balzámem pro duši a naše tělo.

Absolutně zásadní pro náš pobyt bude skupinka žen, která bude mít chuť se sdílet, jen tak být a přijet zpět plná nově nabité ženské tvůrčí a láskyplné energie.

Co konkrétního vám program přinese?

 • Prohloubení a upevnění vztahů
 • Hluboká (i nová) přátelství
 • Čas pro vás samotnou
 • Nekonečnou radost a odpočinek
 • Zhmotněná a vyslyšená přání
 • Sdílení, nesouzení, vyslechnutí a plnou pozornost v kruhu žen
 • Uvolnění vaší mysli
 • Smích, slzy a emoce
 • Kreativitu a podporu pro vaše nové projekty, plány a pro váš život
 • Dobití baterek
 • Odměnu pro vás či vaše blízké
 • Zvýšení své duševní i fyzické pohody a posílení vděčnosti životu…

Novinky

Cena

 • Cena za ubytování a plnou penzi za 1 osobu za classic pokoj je 4.690 Kč/2 noci (při obsazenosti 2 osobami)
 • Cena za ubytování a plnou penzi za 1 osobu za junior suite je 4.690 Kč/2 noci (při obsazenosti 3 osobami)
 • Cena za ubytování a plnou penzi za 1 osobu za classic pokoj je 8.542 Kč/2 noci (při obsazenosti 1 osobou)
 • Cena za program od neděle do úterý za 1 osobu je 4.990 Kč

 

VÁŠ POBYT ZAHRNUJE 

 • Kompletní program od neděle do úterý
 • Sklenička Prosecca při příjezdu
 • Ubytování v pokojích kategorie Classic
 • Bohatá snídaně s výhledem do zahrady
 • Odpolední občerstvení v lobby baru denně v čase od 14 do 16 hod.
 • Servírovaná 3 chodová večeře s výběrem hlavního chodu a čerstvým salátovým barem
 • Neomezený vstup do wellness & spa centra po celou dobu pobytu (včetně občerstvení)
 • Možnost využití wellness centra v den odjezdu do 12 hod.
 • Meditační jurta otevřena každý den od 9 do 17 hod.
 • Župan a pantofle na pokoji
 • Wi-Fi a parkování v areálu hotelu zdarma

 

VÁŠ POBYT NEZAHRNUJE

 • Dopravu na místo
 • Pojištění proti stornu
 • Extra volitelné aktivity (procedury, masáže, …)

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Pro závaznou rezervaci je nutné uhradit zálohu ve výši 2.000 Kč do 1 týdne od registrace, která je nevratná a slouží na administrativní a organizační výdaje.

V případě zrušení akce pořadatelem však bude již uhrazená záloha vrácena. V případě zrušení akce z důvodu vládních opatření bude pobyt přesunut a každá přihlášená žena bude mít volbu náhradní termín odmítnout a peníze za program dostane v 100 % uhrazeny zpět. Jinak je záloha nevratná a slouží jako stvrzení vaší účasti.

Fakturu na ubytování budete hradit přímo hotelu | Ubytování je třeba uhradit do 28.9. 2023 | Storno podmínky se chovají dle podmínek hotelu Augustinián. Nicméně místo bude mít zajištěn ten, kdo se přihlásí dříve. Retreat bývá vyprodán. 

V případě, že jste plátci DPH, lze fakturovat částku plus DPH. Lze fakturovat jako rozvojový seminář.

STORNO PODMÍNKY

Při zrušení účasti 60 a více dnů před zahájením 50 %.

Při zrušení účasti 59 a méně dnů před zahájením 100 %.

Koučka osobního rozvoje, lektorka sebepoznání a yogi girl

Petra Janíčková

Bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. Jako ředitelka Britské obchodní komory v ČR založila mezifiremní mentoringový program Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER, která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival VŠEM ŽENÁM pro ženy z firem. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Zaměřuje se na vnitřní kariéru jedinců.

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a pořádá pobyty v ČR a Evropě. Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.

Klienti, s kterými jsem měla čest pracovat, o mně řekli:

Jana Moravová

Postupně jsem při své manažerské práci dospěla k názoru, že nelze oddělovat požadavky na efektivitu a výkon v práci od ostatních aspektů našeho života. Není reálné si myslet, že když lidé přijdou do práce, neovlivňují je jejich problémy a starosti z jiných oblastí jejich života. Čím spokojenější život lidé žijí, tím vyšší efektivitu, chuť dosahovat výborné výsledky a lepší nápady v práci mají.

Jana Moravová
bývalá generální ředitelka Mountfield
Eva Koubíková

Milá Petro, velmi děkuji za roční program Women in Leadership pro naše Senior manažerky v roce 2019/2020. Všechny mentoringové snídaně s Tebou i s Tvými hosty byly inspirativní, nabíjející, motivující a pro nás výjimečné. Zejména bych vyzdvihla témata jako Energising workshop, Intuice, Smysl a životní hodnoty nebo Well – being workshop s Lukášem Langerem.

Velmi se těším na další spolupráci.

Eva Koubíková
HR ředitelka, Allianz pojišťovna, a.s.
Dana Břinková

Díky programu „Sebepoznání, sebehodnota a kariéra“ jsem začala lépe respektovat sama sebe. Nepotřebuji již uznání druhých a také si nemusím dokazovat své hodnoty pomocí obětavosti a plněním extrémních výsledků. Naučila jsem se na věci dívat s nadhledem, dát si sama sebe na první místo a vymezovat si své hranice v osobním i pracovním životě. Díky tomu si sebe více vážím a jsem sama k sobě laskavější.

Vřele program doporučuji, je vysoce důvěrný, praktický a rozvíjející. Po pár setkáních na sobě uvidíte malé zázraky.

Jsem vděčná, že jsem Petru poznala a těším se na další spolupráci.

Dana Břinková
HR manažer, D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR
Renata Horáková

Koučink byl veden v atmosféře vysoké důvěry a jehož výsledkem bylo poznání sama sebe, uvědomění si svých silných stránek, na kterých je možné stavět do budoucna v jakýchkoliv pracovních situacích. Přinesl mi tak větší vnitřní klid, vyrovnanost, schopnost podívat se na věci shora a nepodléhat prvotním impulsům. Za toto Petře moc děkuji a cest z Prahy do Brna nelituji, naopak.

Renata Horáková
Vedoucí Business Administration a členka představenstva, oncomed manufacturing a.s.
Kateřina Zapletalová

Leadership program mi dodal sebedůvěru a odvahu být tím, kým jsem. Odvahu a nástroj, jak samu sebe odhalovat a poznávat.

Kateřina Zapletalová
Spolumajitelka a členka představenstva sklárny MOSER

Registrační formulář

  Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete nám Souhlas s jejich zpracováním.