V roce 2020 jsem poprvé pořádala yoga & wellness retreat pro ženy v ČR. Byl pro ženy a byl o ženách, o sdílení, smíchu i pláči. Cítila jsem, že tato práce jsem „já“, je to můj dar a má vášeň. Nejspíše i proto byl retreat okamžitě obsazen, za což cítím velikou vděčnost. Poté následovaly další retreaty v ČR a zahraničí a nyní otevírám veřejné ženské kruhy, kam se ženy můžete hlásit kdykoliv to tak samy cítíte. 

Můžete přijít pouze v termíny, kdy v sobě máte otevřené nějaké téma, které máte chuť dořešit a sdílet či můžete přijít jen tak, a načerpat energii v kruhu žen plného sdílení. Můžete mluvit, nemusíte vůbec. Kruh je právě o bytí tady a teď a mnohdy zde najdete odpovědi i na otázky, které jste si samy ještě ani nekladly. 

Má osobní životní cesta sebou nese  spousty propadů a rozcestí. Téma ženkosti se promítá do veškeré mé práce. Protože je mým darem a zároveň vášní s ženami citlivě a v bezpečném kruhu žen pracovat, rozhodla jsem se vést ženské kruhy s jógou a přátelskou večeří nakonec pro veřejnost. Do nynějška jsem vedla iniciační rituály jen privátně pro své klientky, které mě o vedení přechodového rituálu požádaly. Nyní se již těším na naše otevřené ženské kruhy!

Pro koho?

Večer pro ženy, které mají chuť společně pobýt, protáhnout se skrze pohyb a jemnou flow jógu, propojit se, meditovat, sdílet a dát si záměr pro budoucí měsíc, který nás čeká.

Ženský kruh je vždy krásný a vzácný večer, kdy se můžeme spojit s podobně naladěnými ženami, kde sdílíme naše zkušenosti, posilujeme naši ženskou a tvůrčí energii a vzájemně se podporujeme.

Kdy?

Datum doplníme. 

 

Místo konání

 • EKO FARMA MYŠLÍN se nachází cca 30 minut od Prahy sjezd na MNICHOVICE na adrese MYŠLÍN 2, 251 64. Parkování bez omezení pro všechny. 

 • Případně možnost dojezdu vlakem (busem) a pak kousíček pěšky. 

Organizace

Pro naši práci můžeme využít celý přenádherný prostor Zahrad Myšlín. Setkání však proběhnou uvnitř chaloupky.  Petra zajistí bezpečné a laskavé sdílení v ženském kruhu. Všechny aktivity budou zcela dobrovolné. Máte-li chuť, přijďte dočerpat svoji ženskou a tvůrčí energii v kruhu podobně smýšlejících žen. A nezapomeňte si sebou vzít podložku na protažení těla. 

Co konkrétního vám program přinese?

 • Protažení a uvolnění těla skrze pohyb
 • Posílení ženské a kreativní energie
 • Sdílení v kruhu žen
 • Meditaci
 • Propojení s podobně smýšlejícími ženami
 • Nová přátelství
 • Uvolnění vaší mysli, těla a emocí
 • Podporu pro vaše nové projekty
 • Dobití baterek
 • Eko farmářskou výbornou vege večeři na závěr:)!!!

Jsme dlouholeté přítelkyně. Spojuje nás neutuchající zájem o vše, co má přesah, ženství, silný příběh, který nám v životě dovolil začít znovu a hlavně naše přátelství.

Janka, bývalá top manažerka a generální ředitelka Mountfield ČR a SR si splnila svůj sen a tvoří zahrady, místo pro vás, kde o vás bude pečovat počínaje prvním přivítáním, chutnou a zdravou večeří až po veškeré služby zahrnující péči o vás samotné.

Petra, bývalá top manažerka, se věnuje tématu ženství od roku 2009 a dovolí si vést i vás ženy, které máte chuť na naše ženské kruhy přijít čerpat ženskou a tvůrčí energii.

Těšíme se na vás ženy! Petra & Janka

Novinky

Cena

Zavádějící cena 990 Kč. 

Na místě 1.190 Kč. 

V ceně je program včetně farmářské vegetariánské večeře a nápojů (voda, káva, čaj  a sklenička prosecca či vínka).

Je možné zařídit ubytování přímo v chaloupce či v luxusních domcích v korunách stromů. Občerstvení lze doobjednat na místě.

Pro rezervaci místa je nutno uhradit celou částku. Poté vám místo potvrdíme a rezervujeme. Částka je nevratná a slouží na administraci a organizaci celého programu. Místo však můžete darovat jiné ženě. 

Koučka osobního rozvoje, lektorka sebepoznání a yogi girl

Petra Janíčková

Bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. Jako ředitelka Britské obchodní komory v ČR založila mezifiremní mentoringový program Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER, která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival VŠEM ŽENÁM pro ženy z firem. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Zaměřuje se na vnitřní kariéru jedinců.

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a pořádá pobyty v ČR a Evropě.

Díky neutuchajícímu zájmu a dotazů z řad žen Petra nově otevřela veřejné ženské kruhy a rituály, kam se může přihlásit již každá žena za sebe. Dlouho tento krok zvažovala, neb ženské rituály vedla jen privátně na míru. Ví však, že takto je to již správně.  

Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.

Klienti, s kterými jsem měla čest pracovat, o mně řekli:

„Moc děkuji za inspirativní setkání a kompletní program. Přineslo mi to neskutečné množství energie a poznatků, které si pomalu osvojuji a zavádím do svého života.“

Andrea

„Peťo, bylo to úžasné! Nevím, jak to děláš, ale ta skupinka žen byla prostě jedinečná. Věřím, že se opět každý rok takto sejdeme!!!“

Lenka

„Yogu jsem cvičila poprvé v životě. Na ženském kruhu jsem byla poprvé. A tobě chci milá Petro za vše moc a moc poděkovat. Vím, v čem chci v životě pokračovat dále. Ještě čerpám energii teď.“

Lucie

Registrační formulář

  Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete nám Souhlas s jejich zpracováním.