VÍKENDOVÉ PROGRAMY

SVÍTÁNÍ NA ZÁPADĚ

Přiznáme-li si vlastní konečnost a jsme-li ochotni konfrontovat se se strachem ze smrti, můžeme uprostřed temnoty objevit to, co neumírá. Můžeme najít světlo, lásku i soucit a rozhodnout se pak dát svému životu smysl a vážit si života jako jedinečného a živoucího stavu bytí.

Seminář s pomocí mnoha technik nabízí šanci objevit místo v naší duši, kde svítá na západě.

 

VÍKEND VDĚČNOSTI S WELLNESS A JÓGOU

Náš mozek se převážně soustředí na vnímání negativních zpráv. Vnímáme negativní zprávy z okolí, soustředíme se na to, co nám nejde, co by nám mohlo jít lépe, co nám kdo v minulosti provedl, co jsme my provedli jemu, co negativního náš zase čeká…

Právě vděčnost nám výrazně pomáhá k míře naší spokojenosti a štěstí v životě. Pociťujeme ji skrze uvědomění si pozitivní události ve svém životě, ať je jakkoliv malá či velká. Jenže jak často si dovolíme vděčnost opravdu prožít, aniž bychom většinu toho, co právě prožíváme nebrali automaticky?

REGISTROVAT K ODBĚRU NOVINEK

Na Vaši emailovou adresu Vám budeme přibližně jednou měsíčně zasílat aktuální informace o programech, které pro Vás připravujeme.

9 + 9 =

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete Souhlas s jejich zpracováním.