Vyberte stránku

SEBEPOZNÁNÍ JINAK

VÍKEND S JÓGOU A WELLNESS

22./23. 9. – 25. 9. 2022

ANOTACE

Sebepojetí lze definovat jako postoj jedince k sobě samému. Tedy to, co si člověk o sobě a subjektivně významných danostech myslí, jak je vnímá, prožívá a nakonec i hodnotí. My však na sebepojetí nahlédneme nejen odlišnou a kreativní formou, ale díky neformálnímu sdílení ve skupince žen se o sobě možná dozvíme mnohem více, než jsme si dokázaly představit. Každý však sdílí jen tolik, na kolik je v kolektivu připraven. Podstatné je podívat se na sebe jednoduše jinak. To vše proběhne pod vedením Petry, která bude velmi citlivě a hlavně bezpečně tématem provázet.

O Petře

Petra Janíčková dlouhou dobu pracovala v top manažerských pozicích a žila v zahraničí. V prvním těhotenství založila firmu AGENDER, která se věnuje převážně rozvoji žen. Založila úspěšný festival VŠEM ŽENÁM, je spoluautorkou seberozvojového leadership programu OPEN MIND a osobně se věnuje mentorování a koučování v korporacích a tématu resilience a hledání smysluplnosti.

Před 3 lety si dovolila vystoupit z pracovního nasazení a splnila si svůj sen, kdy odjela žít s rodinou do amazonské džungle na půl roku. V osobním volnu je cvičitelkou jógy.  Je maminkou 2leté holčičky, 8letého chlapečka a společně s mužem se stará o jeho 10letou dcerku.

TERMÍN

22./23. 9. – 25. 9. 2022

zahájení v 18:00 společnou večeří, ukončení ve 13:00

MÍSTO

Augustiánský dům v Luhačovicích

Luxusní 4hvězdičkový Wellness & spa hotel

https://www.augustian.cz/

  

 

Kompletní víkendový program
Sklenička Prosecca při příjezdu
Ubytování v pokojích kategorie Classic
Bohatá snídaně s výhledem do zahrady
Odpolední občerstvení v lobby baru denně v čase od 14 do 16 hod.
Servírovaná 3 chodová večeře s výběrem hlavního chodu a čerstvým salátovým barem
Neomezený vstup do wellness & spa centra po celou dobu pobytu (včetně občerstvení)
Možnost využití wellness centra v den odjezdu do 12 hod.
Meditační jurta otevřena každý den od 12 do 17 hod.
Župan a pantofle na pokoji
Wi-Fi a parkování v areálu hotelu zdarma

DOPRAVA

Doporučujeme jet přímým vlakem Slovácký expres, abyste měly možnost zažít Slovácko plnými doušky. Vlaková trať končí přímo v Luhačovicích, tak nelze vystoupit jinde. Z nádraží, které končí v Luhačovicích, je překrásná cesta pěšky přes promenádu až do hotelu, která trvá cca 20 – 30  minut.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Zálohovou platbu je nutno uhradit po potvrzení registrace

V případě zrušení akce pořadatelem bude již uhrazená záloha vrácena. V případě zrušení akce z důvodu vládních opatření bude pobyt přesunut a každá přihlášená žena bude mít volbu náhradní termín odmítnout a peníze za program dostane v 100 % uhrazeny zpět. Jinak je záloha nevratná a slouží jako stvrzení vaší účasti.

Fakturu na ubytování budete hradit přímo hotelu | Ubytování je třeba uhradit do 30. 6. 2022 | Storno podmínky se chovají dle podmínek hotelu Augustinián

Na zbývající částku vám vystavíme po zaplaceni nevratné zálohy fakturu.

V případě, že jste plátci DPH, lze fakturovat částku plus DPH. Lze fakturovat jako rozvojový seminář.

STORNO PODMÍNKY

Při zrušení účasti 60 a více dnů před zahájením – 50 %

Při zrušení účasti 59 a méně dnů před zahájením – 100 %

Pro víkendové programy platí platební podmínky uvedené výše. Úplné znění obchodních podmínek zde.

REZERVUJTE SI MÍSTO NA VÍKEND "SEBEPOZNÁNÍ JINAK"

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete nám Souhlas s jejich zpracováním. Zároveň berete na vědomí Všeobecné obchodní podmínky a platební podmínky uvedené na webu https://www.agender.cz/vikend-vdecnosti/

KE STAŽENÍ