Retreat je pro ženy a bude tentokráte zaměřen NOVOROČNĚ. Budeme tvořit záměr pro rok 2025 každá za sebe a zároveň svoji práci podpoříme týmovou dynamikou. Zrelaxované v naprostém klidu pro duši a tělo. 

Budeme si rekapitulovat rok minulý, ale naše pozornost se bude ubírat pro rok 2025. Podělím se s vámi, jak pracovat s přáními, jak „kouzlit“ v kouzelném zámku, aby naše přání byla zhmotněna a vyslyšena. Pro jednoho se „JANTRA, VISION BOARD,…“ může nést ve znamení hojnosti finanční, pro druhého ve znamení vztahů, pro další v duchu zdraví, či času pro sebe… Protože právě vkročíme do nového roku, budeme pracovat i s tímto momentem formou řízené imaginace a rituálu splněných přání pro následující rok.

Energii Chateau Mcely cítím jako velmi jemnou, citlivou a léčivou pro ženy. Přála bych si, ať tento pocit zažijeme všechny společně.

Podělím se s vámi o pohanský zvyk DVANÁCTI VELKÝCH DNŮ A NOCÍ (někdy nazýváno „12 kouřových nocí“ či „12 bílých nocí“), tedy magických dnů symbolizujících jak měsíce budoucího roku, tak rekapitulujících měsíce minulého, tedy stávajícího roku, který začíná den po zimním slunovratu. Vše si předáme do praxe a „zhmotníme“.  Začít můžeme na zimní slunovrat, na Štědrý den 24.12., či začneme tak, abychom stihly rekapitulaci uplynulého roku do hromnic, tedy do 31.1. A proto se právě setkáváme hned na začátku nového roku. Ráda s vámi nasdílím příběhy žen, které si rituál dělají a jaké zázraky jim tato práce do života přináší.

Většinou se setkává skupinka žen manažerek a podnikatelek, ženy otevřené mysli a chuti trávit čas s dalšími. Tak ať víte předem:)

V odkazu níže najdete bližší informace k rituálu „kouřových nocí“, který jsem pro vás napsala. Přihlásit odběr na LinkedIn

 • Máte chuť žít svoje přání v roce 2025?
 • Máte chuť dozvědět se, jak na to? A co je pro to třeba udělat?
 • Máte chuť nechat o sebe pečovat a relaxovat?
 • Rádi byste se potkaly s přítelkyněmi a podobně naladěnými ženami na místě, kde se budete mít možnost více propojit?
 • Máte chuť pečovat o svoji ženskost?
 • Chtěly byste se radovat a jen tak být?…

Jako skupinka dostáváme slevu 40% na náš relaxační pobyt oproti běžným cenám. Jsem za to moc vděčná. Děkuji Chateau Mcely. 

Pro koho?

Program je určen pouze pro ženy. Maximální kapacita je 10 žen.

Kdy?

Pátek 3. – neděle 5.1.2025. Program začíná společnou večeří v 18.00 hodin. Lze se ubytovat a přijet již od 15.00 hodin a jít se projít po zámeckém parku či si zajít rovnou na masáž. Vřele doporučuji. 

 

Ubytování

Spa resort Chateau Mcely∗∗∗∗∗ se nachází přibližně 1 hodinu severovýchodně od Prahy uprostřed Svatojiřského lesa. V tomto krásném resortu nám budou k dispozici i přírodní lázně MCELY BOUQUET SPA s tradiční místní bylinnou  aromaterapií.

K dispozici nám bude i zámecký park, který při našem odpočinku určitě hojně využijeme.

Více o Chateau Mcely zde

Organizace

Pobyt začneme společnou večeří a propojením se.

Rána zahájíme dobrovolnou jemnou flow jógou.

Přes den budeme pracovat jak samy, tak společně. Budeme se hýčkat a hodně odpočívat a také sdílet v ženských kruzích. Některé z nás tímto mohou navázat na náš seberozvojový leadership program OPEN MIND. Na závěr si uděláme krásný rituál splněných přání pro následující rok. Vše za citlivé a bezpečné facilitace Petry.

Večery dobijeme svou energii vybranou a ověřenou meditační technikou. Všechny aktivity budou zcela dobrovolné a jsou jak pro začátečníky, tak pokročilé.

Speciální vyvážená gurmánská a zároveň velmi zdravá a chutná strava je pro náš víkend zajištěna.

Wellness pro nás bude otevřeno od 9.00 – 17.00 hodin včetně možných procedur a masáží, na které dostanou všechny účastnice slevu 20%. Jednoduše bude pobyt balzámem pro duši a naše tělo. Jako skupinka dostáváme slevu 40% na náš relaxační pobyt oproti běžným cenám. Jsem za to moc vděčná. Děkuji Chateau Mcely za vstřícné gesto pro naši skupinku žen!

Absolutně zásadní pro náš pobyt bude skupinka žen, která bude mít chuť sdílet, jen tak být a přijet zpět plná nově nabité ženské tvůrčí a láskyplné energie.

Co konkrétního vám program přinese?

 • „Zhmotněný“ záměr na téma hojnost v roce 2025
 • „Neuvěřitelný“ networking
 • Sdílení v ženském kruhu a inspiraci
 • Hluboká (i nová) přátelství
 • Čas pro vás samotnou
 • Uvolnění od napětí a zregenerování našeho těla a mysli
 • Nekonečnou radost a odpočinek
 • Smích, emoce, radost
 • Dobití energie
 • Odměnu pro vás či vaše blízké
 • Zvýšení své duševní i fyzické pohody a posílení vděčnosti životu…

Novinky

Koučuji a rozvíjím ženy, mentoruji  skrze příběhy

Petra Janíčková

Bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. Jako ředitelka Britské obchodní komory v ČR založila mezifiremní mentoringový program Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER, která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival VŠEM ŽENÁM (www.vsemzenam.cz) pro ženy z firem. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Zaměřuje se na vnitřní kariéru jedinců.

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a pořádá pobyty v ČR a Evropě. Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.

Klienti, s kterými jsem měla čest pracovat, o mně řekli:

„Moc děkuji za inspirativní setkání a kompletní program. Přineslo mi to neskutečné množství energie a poznatků, které si pomalu osvojuji a zavádím do svého života.“

Andrea

Registrační formulář

  Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete nám Souhlas s jejich zpracováním.