SPIRITUÁLNÍ CESTA DO PERU

POBYT V POSVÁTNÉM INCKÉM ÚDOLÍ PRO ŽENY
 • Máte touhu zažít nevšední pobyt plný poznání, sdílení a ženskosti?
 • Máte zájem o hlubokou transformaci?
 • Máte chuť jen tak plynout a být?
 • Přitahuje vás život indiánských kmenů spojených s rituály a mystériem?
 • Zajímáte se či naopak zpochybňujete spiritualitu peruánského národa?

 

Můj sen neměl ještě před pár lety konkrétní podobu, ale měla chuť poznat základní principy života a vrátit se více k sobě. Ale kde? Na jaké části planety? S kým?
Věnuji se profesně ženám, vedu ženské rituály, koučuji a lektoruji. Můj muž je transpersonální psycholog. Hluboce se oba zajímáme o svůj vlastní rozvoj. Abychom však mohli své klienty stále posouvat dál, je nedílnou součástí naší práce i náš vlastní seberozvoj.
6 měsíců jsme proto hloubali nad tím, kam vyjedeme, ale „osud“ tomu chtěl, že nás nasměroval do Peru. Náš přítel Carlos z Argentiny, neurolog, nás totiž jednoho dne propojil s přítelem Josem, doktorem z Peru.
Jose je přímý následovník šamanské linie sahající až k národu Inků, který krom své praxe a přednášek po světě má svůj resort hluboko v amazonské džungli a zrovna hledal lidi na správcovství resortu. Slovo dalo slovo a společně s mužem a 4letým synkem jsme se ocitli za pár týdnů uprostřed džungle, hodiny a hodiny daleko od civilizace. Psal se rok 2018.
Zde začalo naše životní poznání v Peru, které se pak nečekaně celé relokovalo přímo do peruánských And do kmene Quechua, kde příběh začíná. A já vás tímto srdečně zvu na společné putování na místa, ke kterým jsem si sama vytvořila osobní vazbu a která mě opět volají zpět.

Pro koho?

Program je určen pouze pro ženy, které mají odvahu a chuť poznávat. Zažít pobyt, o kterém se vám a ani mně opravdu nesnilo. To přináší posvátné údolí Inků.

Kdy?

To je velký oříšek. Zpět do peruánských And mě to táhne od doby, kdy jsem se ze své spirituální cesty a od svých spirituálních učitelů vrátila. To byl rok 2018. Ale datum nechávám tentokrát na mém vnitřním volání. Zatím milá ženo netuším. Pakliže vás to do And táhne též, napište mi a přihlašte se k odběru novinek, ať vás zpráva o plánované cestě nemine.

Ubytování

Ubytování bude na ranči u našeho přítele vysoko v posvátných andských horách nedalo Machu Picchu či přímo v komunitě kmene Quechua vedené našimi přáteli.

Organizace

Bude upřesněna. Ale již nyní vím, že se setkáme s mými učiteli z kmene Quechua, s jejich komunitou vysoko v andských horách a necháme se jimi doprovázet. Vše zatím nechávám za sebou přijít a to je ta krása spojená s tajemnem, spontánností, plynutím a ženskostí…

Co konkrétního vám program přinese?

 • Čas pro vás samotnou
 • Poznání sebe samotné
 • Posvátné rituály od indiánů
 • Velmi hluboká celoživotní přátelství
 • Pochopení souvislostí
 • Smích, slzy, pot a emoce
 • Kreativitu a podporu pro vaše nové projekty, plány a pro váš život
 • Posílení vděčnosti životu…

Novinky

Cena

 • Bude upřesněna

Koučka osobního rozvoje, lektorka sebepoznání a yogi girl

Petra Janíčková

Bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. Jako ředitelka Britské obchodní komory v ČR založila mezifiremní mentoringový program Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER, která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival VŠEM ŽENÁM pro ženy z firem. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Zaměřuje se na vnitřní kariéru jedinců.

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a pořádá pobyty v ČR a Evropě. Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.

Klienti, s kterými jsem měla čest pracovat, o mně řekli:

„Moc děkuji za inspirativní setkání a kompletní program. Přineslo mi to neskutečné množství energie a poznatků, které si pomalu osvojuji a zavádím do svého života.“

Andrea

Registrační formulář  Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete nám Souhlas s jejich zpracováním.