vědkyně  a certifikovaná expertka ozdravných holistických programů v EU

Míša Kučová

 

Dr. Míša Kučová vystudovala na Berkeley university v USA obor výživa. Jde o 7-leté studium vědy o lidském těle a vlivu výživy na jedince. Zúčastnila se mnoha výzkumů na USA univerzitách a během téměř 25-leté praxe koučovala sportovce z NHL, NBA, olympioniky, množství celebrit jako George Clooney, Hillary Clinton, Drew Barrymore, Anastacia , politiků, manažerů… ..

V Evropě jako jediná získala povolení provádět ozdravné holistické programy. Založila holistickou zdravotně-nutriční společnost, momentálně žije v Rakousku a na Slovensku stará se o zdraví Adély Banášové, Andrey Pálfi Belanyi a další. Píše pro Cosmopolitan, Marrie Claire, Health a jiné.

„Snažím se lidem pomoci najít ztracenou rovnováhu, sportovcům výkony, top manažerům mentální fokus, vnitřní sílu a celkové ozdravění organismu. Mnozí měli chronické onemocnění jako Anastacia Crohnovu nemoc, někteří byli zcela vyčerpáni a to nutričně živený člověk nesmí být. Důsledná nutriční péče je 90% úspěchu, vrcholoví sportovci by neměly být vyčerpaní, ani když mají 2- fázové tréninky dlouhé měsíce, stejně tak top manažeři pracující 16-18 hodin denně. Je to velká věda, a zároveň má práce.„