Koučka a lektorka

Petra Janíčková

 

Petra Janíčková, ředitelka AGENDER, prezidentka festivalu VŠEM ŽENÁM a bývalá top manažerka začala nejprve v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Jako bývalá ředitelka Britské obchodní komory v ČR iniciovala vznik mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu, která spustila unikátní flexibilní pracovní portál „pracezeny.cz“ pro podporu a sladění pracovního a osobního života a projekt, jenž učí ženy podnikat „inicioprozeny.cz„. Je zakladatelkou stále více oblíbeného festivalu inspirace a energie „vsemzenam.cz„, který se koná v Praze a v Brně. Je také exprezidentkou Business leaders fora.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Se svým mužem, jenž je psycholog, založili roční transformační leadership program OPEN MIND, který pracuje se všemi úrovněmi vědomí IQ, EQ a SQ. Ve svém volnu je lektorkou jógy.