PARTNERSTVÍ & SEXUALITA

RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN KOUSÍČEK OD PRAHY

12.-13.8.2022

PARTNERSTVÍ & SEXUALITA

RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN KOUSÍČEK OD PRAHY

12.-13.8.2022

PARTNERSTVÍ & SEXUALITA

RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN KOUSÍČEK OD PRAHY

12.-13.8.2022

PARTNERSTVÍ & SEXUALITA

RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN KOUSÍČEK OD PRAHY

12.-13.8.2022

V roce 2020 jsem poprvé pořádala yoga & wellness retreat pro ženy v ČR. K mému úžasu se během dvou týdnů retreat vyprodal. Byl pro ženy a byl o ženách, o sdílení, smíchu i pláči. Cítila jsem, že tato práce jsem „já“, je to můj dar a má vášeň.

Nechala jsem se proto vést svoji intuicí, kterou jsem v mém byznys životě velmi dříve upozaďovala. Ale ne tentokrát. Tentokráte jsem už věděla, že toto je můj život a můj um. Troufla jsem si na další krok a tentokráte to byl krok o míle dál, rovnou do zahraničí a na celý týden. Potěšení, radost a proměny žen, které celý týdenní pobyt ženám v Itálii přinesl bude pro mě prožitkem do konce života. Byl pro mě první. Našla jsem v sobě odvahu a poznala jsem, co je ve mně. Nyní cítím, že jsou pro mě již dveře otevřeny a že si s životem budu jen „hrát“.

Má osobní životní cesta sebou nese  spousty propadů a rozcestí. Téma ženkosti se promítá do veškeré mé práce. Protože je mým darem a zároveň vášní s ženami citlivě a v bezpečném kruhu žen pracovat, rozhodla jsem se vést společně s mými privátními rituály ženské kruhy a rituály veřejně. Do nynějška jsem je vedla jen privátně pro své klientky, které mě o vedení přechodového rituálu požádaly. Nyní je to „venku“. Těším se na vás ženy!

Pro koho?

Sexualita je jednou z nejmocnějších sil lidské psyché. Intimita může být tím největším potěšením,  které si zvolíme s někým sdílet a zároveň jedním z velkých zranění, které si v životě sebou neseme.

Může být radostným a něžným vyjádřením lásky k našemu partnerovi. A může být také způsobem, jak otevřít vnitřní brány, které vedou až za nás samotné a přináší duchovní probuzení. S partnerem či partnerkou sdílíme hluboké propojení skrze něž si dovolíme uzdravovat rány z bývalých vztahů či naopak můžeme nových ran nabýt.

Sexualita je mocná vládkyně nejen nás lidí, ale celé živočišné říše. Pakliže se odhalíme tzv. „donaha“ a odkryjeme své masky, bolesti a životní ztráty, dovolíme si žít život naplno. Žena se v okamžiku napojení sama na sebe stává neodolatelnou a její vnitřní sebejistotu a sebelásku lze rozeznat na hony daleko.  Takováto žena je křehká a zranitelná a zároveň vnitřně nesmírně silná.

Rituálně ukončíme v kruhu žen nefungující partnerství či expartnerství a bolavá místa a otevřeme se novému životnímu dobrodružství, lásce a lehkosti bytí.

Kdy?

Pátek 12.8. – sobota 13.8.2022 

Začínáme v pátek 12.8.2022 v 10.00 hodin, budeme pracovat hodně do večera a končíme v sobotu 13.8.2022 mezi 12-13 hodinou. 

 

Ubytování

 • EKO FARMA MYŠLÍN se nachází cca 30 minut od Prahy sjezd na MNICHOVICE na adrese MYŠLÍN 2, 251 64. Parkování bez omezení pro všechny. 

 • Případně možnost dojezdu vlakem (busem) a pak kousíček pěšky. 

Organizace

Pro naši práci využijeme celý přenádherný prostor Zahrad Myšlín. Pracovat budeme jak uvnitř chaloupky, tak venku v zahradách, na loukách, u vody, kapličky, …  Petra zajistí bezpečné a laskavé sdílení v ženském kruhu, kde se nikdo nebude cítit dehonestován či jakkoliv hodnocen. Součástí našeho pobytu a přechodového rituálu bude také vedená osvědčená meditace formou yogy nidry a ranní jemná yoga pro ženy jakkékoliv úrovně. Všechny aktivity budou zcela dobrovolné. Absolutně zásadní pro náš pobyt bude skupinka žen, která bude mít chuť sdílet a které v jakékoliv podobě téma volá. 

Co konkrétního vám program přinese?

 • Profesionální doprovod v rámci přechodového rituálu
 • Bezpečí a plnou pozornost Petry
 • Sdílení, nehodnocení, vyslechnutí v kruhu žen
 • Uvolnění vaší mysli, těla a emocí
 • Smích a slzy
 • Kreativitu a podporu pro vaše nové projekty, plány a pro váš život
 • Dobití baterek
 • Odměnu pro vás či vaše blízké
 • Zvýšení vaší duševní i fyzické pohody a posílení vděčnosti životu…

Jsme přítelkyně již pár let. Spojuje nás neutuchající zájem o vše, co má přesah, ženství, silný příběh, který nám v životě dovolil začít znovu a hlavně naše přátelství.

Janka, bývalá top manažerka a generální ředitelka Mountfield ČR a SR si splnila svůj sen a tvoří zahrady, místo pro vás, kde o vás bude pečovat počínaje prvním přivítáním, až po vaše klidné spaní a poslední sousto.

Petra, bývalá top manažerka vás provede vaší duší, přechodovým rituálem a postará se o vaše city a práci na sobě.

Těšíme se na vás ženy! Petra & Janka

Novinky

Cena

Cena za dvoudenní rituál: 2.990 Kč, lze hradit i na fakturu 2.990 Kč plus 21% DPH. Pro závaznou rezervaci nutno uhradit 1.990 Kč. Poplatek za rezervaci je nevratný a slouží na administraci a organizaci celého programu.

Cena za ubytování a plnou penzi (oběd, odpolední pohoštění formou kávy, čaje, po domácku pečených buchet,… večeře a snídaně) vč. pitného režimu:

  • Varianta A – zážitkové ubytování v Posedu ve střeše stromů včetně plné penze a pitného režimu, a to zdravé domací s láskou zpracované stravy,  je za 1.355 Kč bez 15% DPH.
  • Varianta B – ubytování v podkroví chaloupky s dechberoucím výhledem na dub Jana Žižky z Trocnova včetně plné penze a pitného režimu, a to zdravé domací s láskou zpracované stravy, je za 880 Kč bez 15% DPH.
 • Storno podmínky: Při zrušení účasti 60 a více dnů před zahájením 50%. Při zrušení účasti 59 a méně dnů před zahájením 100%. Fakturu za ubytování a stravu hradíte na místě přímo Zahradám Myšlín.Další podrobnosti o pobytu budou zaslány po závazné registraci.

Koučka osobního rozvoje, lektorka sebepoznání a yogi girl

Petra Janíčková

Bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. Jako ředitelka Britské obchodní komory v ČR založila mezifiremní mentoringový program Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER, která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival VŠEM ŽENÁM pro ženy z firem. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Zaměřuje se na vnitřní kariéru jedinců.

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a pořádá pobyty v ČR a Evropě.

Díky neutuchajícímu zájmu a dotazů z řad žen Petra nově otevřela veřejné ženské kruhy a rituály, kam se může přihlásit již každá žena za sebe. Dlouho tento krok zvažovala, neb ženské rituály vedla jen privátně na míru. Ví však, že takto je to již správně.  

Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.

Klienti, s kterými jsem měla čest pracovat, o mně řekli:

„Moc děkuji za inspirativní setkání a kompletní program. Přineslo mi to neskutečné množství energie a poznatků, které si pomalu osvojuji a zavádím do svého života.“

Andrea

„Peťo, bylo to úžasné! Nevím, jak to děláš, ale ta skupinka žen byla prostě jedinečná. Věřím, že se opět každý rok takto sejdeme!!!“

Lenka

„Yogu jsem cvičila poprvé v životě. Na ženském kruhu jsem byla poprvé. A tobě chci milá Petro za vše moc a moc poděkovat. Vím, v čem chci v životě pokračovat dále. Ještě čerpám energii teď.“

Lucie

Registrační formulář  Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete nám Souhlas s jejich zpracováním.