Vyberte stránku

NALEZENÍ SMYSLU ŽIVOTA –       PROČ TU JSEM?

kombinovaný prezenční a ON-LINE KOUČINK S EXPERTÍZOU

50 % naší spokojenosti pochází od našich rodičů nebo z naší genetické výbavy. Dalších 10 % pramení z našich okolností (vnějších podmínek) nebo pohodlí, které máme. Zbylých 40 % vzniká z aktivit, do kterých se angažujeme my sami. Naše volby však ne vždy odpovídají našim dovednostem. Je možné, že budete dobří v něčem, co vás však nenaplňuje energií.

Pro koho?

Pro muže i ženy, kteří mají chuť na sobě pracovat a více se poznat. Program je individuální.

Kdy?

Do programu můžete jednotlivě vstoupit dle vašich preferencí kdykoli od 1. 5. do 30. 6. 2021. Celková doba programu je 5 měsíců – bude se jednat o 6 setkání v cca 3týdenních intervalech.

l

Organizace

Program bude probíhat kombinovaně, tedy prezenčně i on-line. Lze ho absolvovat v českém i anglickém jazyce.

Kdo vás programem provede?

Program se opírá o odborné výzkumy a metodiku, se kterými Petra pracuje. 

VÍCE O PETŘE

 

OCHUTNÁVKA PROGRAMU ZDARMA

Požádejte o 30minutovou individuální ochutnávku (přímo osobně s Petrou) vyplněním formuláře.

CO KONKRÉTNÍHO VÁM PROGRAM PŘINESE?

 • Zjistíte, co vám dodává energii
 • Jasně si definujete svoje top 3 silné stránky
 • Poznáte svoje klíčové životní hodnoty
 • Poznáte, co jsou skutečně vaše životní priority
 • Pocítíte celkové štěstí a klid
 • Poznáte nesoulady vašeho života
 • Zjistíte, co byste chtěli jinak
 • Kultivujete a definujete vaše pozitivní emoce

Koučka, lektorka a expertka na diverzitu

Petra Janíčková

Bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. Jako ředitelka Britské obchodní komory v ČR založila mezifiremní mentoringový program Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER, která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival VŠEM ŽENÁM pro ženy z firem. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Se svým mužem, jenž je psycholog, založili roční transformační program OPEN MIND, který pracuje se všemi úrovněmi vědomí IQ, EQ a SQ.

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy. Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.

Cena

Cena programu je 29.400,- Kč + DPH | pro samoplátce 24.990,- Kč | částku pro samoplátce je možné uhradit ve 2 splátkách

V ceně je zahrnuto:

 • První nulté 30minutové setkání zdarma
 • Osobnostní vstupní dotazník
 • 3 prezenční individuální koučovací 60minutové setkání
 • 3 on-line individuální koučovací 60minutové setkání
 • Akční plán vám přímo personifikovaný na míru
 • Pracovní materiály a další dotazníky
 • Možnost kdykoliv cokoliv prodiskutovat po dobu trvání programu

  Klienti, s kterými jsem měla čest pracovat, o mně řekli:

  „Velice jsem ocenila, jak byla Petra vnímavá, pozorná a zaujatá pro moji/naši věc. Aktivně pokládala dotazy, které mě nutily přemýšlet a zamýšlet se. Překvapila mě tím, jak ochotně a nezištně mi nabízela svou pomoc, ukazovala cestu a předkládala možnosti vedoucí k našemu společnému cíli. Byla to ona, která věděla, kam mne může dovést a také se jí to podařilo. Díky jejím zkušenostem, opravdovému zájmu o věc a zaujetím pro svou práci jsem získala mnohem víc, než jsem si na začátku naší spolupráce dokázala představit.

  Hana Toufarová, Trenérka trojnásobných mistrů světa ve fitness

  S Petrou Janíčkovou jsem měla možnost spolupracovat v rámci programu Lean-in konaného při Business Leader Forum. Koučink byl veden v atmosféře vysoké důvěry a jehož výsledkem bylo poznání sama sebe, uvědomění si svých silných stránek, na kterých je možné stavět do budoucna v jakýchkoliv pracovních situacích. Přinesl mi tak větší vnitřní klid, vyrovnanost, schopnost podívat se na věci shora a nepodléhat prvotním impulsům. Za toto Petře moc děkuji a cest z Prahy do Brna nelituji, naopak.

  Renata Horáková, Vedoucí Business Administration a členka představenstva Oncomed manufacturing a.s.

  Postupně jsem při své manažerské práci dospěla k názoru, že nelze oddělovat požadavky na efektivitu a výkon v práci od ostatních aspektů našeho života. Není reálné si myslet, že když lidé přijdou do práce, neovlivňují je jejich problémy a starosti z jiných oblastí jejich života. Čím spokojenější život lidé žijí, tím vyšší efektivitu, chuť dosahovat výborné výsledky a lepší nápady v práci mají.

  Jana Moravová, Generální ředitelka Mountfield

  REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

  Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete nám Souhlas s jejich zpracováním.