MATKY A DCERY

MENARCHÉ – PRVNÍ MENSTRUACE
RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN KOUSÍČEK OD PRAHY

19.8.2022

MATKY A DCERY

MENARCHÉ – PRVNÍ MENSTRUACE
RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN KOUSÍČEK OD PRAHY

19.8.2022

MATKY A DCERY

MENARCHÉ – PRVNÍ MENSTRUACE
RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN KOUSÍČEK OD PRAHY

19.8.2022

MATKY A DCERY

MENARCHÉ – PRVNÍ MENSTRUACE
RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN KOUSÍČEK OD PRAHY

19.8.2022

V roce 2020 jsem poprvé vedla yoga & wellness retreat pro ženy v ČR. K mému úžasu se během dvou týdnů retreat obsadil. Byl pro ženy a byl o ženách, o sdílení, smíchu i pláči. Cítila jsem, že tato práce jsem „já“, je to můj dar a má vášeň.

Nechala jsem se proto vést svoji intuicí, kterou jsem v mém byznys životě dříve velmi upozadila. Ale ne tentokrát. Tentokráte jsem už věděla, že toto je můj život, můj dar ženám, moje vášeň. Troufla jsem si na další krok a to o míle dále, rovnou do zahraničí a rovnou na celý týden. Potěšení, radost a proměny žen, které týdenní pobyt ženám v Itálii přinesl bude pro mě prožitkem do konce života. Byl pro mě totiž první.

Našla jsem v sobě odvahu a poznala jsem, co je ve mně. Nyní cítím, že jsou pro mě již dveře otevřeny a že si s životem mohu „hrát“.

Má osobní životní cesta sebou nese  spousty propadů a rozcestí. Téma ženkosti se promítá do veškeré mé práce. Jak byznysové, tak osobní v kruhu žen. Protože je mým darem a zároveň vášní s ženami citlivě a v bezpečném kruhu pracovat, rozhodla jsem se vést společně s mými privátními rituály na míru ženské kruhy a rituály také nově veřejně.  Nyní je to „venku“… Těším se na vás ženy! Petra 

Pro koho?

Dívka se stává ženou právě v období první menarché. Je to období, kdy se poprvé dívka propojuje se svou krví, která je s ní v letech dospívání, v letech plodnosti a mateřství až do doby menopauzy, do doby, kdy se zralá a moudrá žena právě se svou „životadárnou“ krví naposledy rozloučí.

Menstruace je s ženou mnohdy polovinu jejího produktivního života a jako taková bývá symbolem plodnosti a ženskosti. Je pro ženu darem, skrze níž žena dokáže rodit děti a přivést je ve své síle do života. Toto období je považováno ve starých kulturách jako zlomové pro přerod dívky v ženu. Je to období, jež současná západní civilizace často ignoruje a dehonestuje.

My se však rituálně spojíme s našim přerodem v ženu, abychom své ženství vědomě s hrdostí, laskavostí a radostí přijaly a to i zpětně. V rituále totiž lineární čas „chronos“ neplatí. Nemusí vám být právě „náct“, můžete být již matky či babičky. Pakliže vás rituál volá a jste žena, jste vítána jak sama, tak společně s vaší ženskou rodinnou linií v kruhu žen.

Kdy?

PÁTEK 19.8.2022

 • Začínáme v pátek 19.8.2022 v 10.00 hodin a končíme v pátek 19.8.2022 po večeři mezi 18.00-20.00 hodinou.
 • Možnost krásného zcela nového ubytování je zajištěna.

Ubytování

 • RELAXAČNÍ EKO FARMA MYŠLÍN se nachází cca 30 minut od Prahy sjezd na MNICHOVICE na adrese MYŠLÍN 2, 251 64. Parkování bez omezení pro všechny. 
 • Případně možnost dojezdu vlakem (busem) a pak kousíček pěšky. 

 • Ubytování je možno buď v posedech v korunách stromů s překrásným výhledem na louky a zahrady Myšlín či v podkroví zcela nově postavené chaloupky, která dříve byla součástí 250 let starého statku, jež se stále postupně citlivě buduje. 

Organizace

Pro naši práci využijeme celý přenádherný prostor Zahrad Myšlín. Pracovat budeme jak uvnitř chaloupky, tak venku v zahradách, na loukách, u vody, kapličky, …  Petra zajistí bezpečné a laskavé sdílení v ženském kruhu, kde se nikdo nebude cítit dehonestován či jakkoliv hodnocen. Součástí našeho pobytu a přechodového rituálu bude také meditace. Všechny aktivity budou zcela dobrovolné. Absolutně zásadní pro náš pobyt bude skupinka žen, která bude mít chuť sdílet a které v jakékoliv podobě téma volá. 

Co konkrétního vám program přinese?

 

 • Profesionální doprovod v rámci přechodového rituálu
 • Bezpečí a plnou pozornost Petry
 • Sdílení, nehodnocení, vyslechnutí v kruhu žen
 • Uvolnění vaší mysli a emocí
 • Smích a slzy
 • Kreativitu a podporu pro vaše nové projekty, plány a pro váš život
 • Dobití baterek
 • Odměnu pro vás či vaše blízké
 • Zvýšení vaší duševní i fyzické pohody a posílení vděčnosti životu…

Jsme přítelkyně již pár let. Spojuje nás neutuchající zájem o vše, co má přesah, ženství, silný příběh, který nám v životě dovolil začít znovu a hlavně naše přátelství.

Janka, bývalá top manažerka a generální ředitelka Mountfield ČR a SR si splnila svůj sen a tvoří zahrady, místo pro vás, kde o vás bude pečovat počínaje prvním přivítáním, až po vaše klidné spaní a poslední sousto.

Petra, bývalá top manažerka vás provede vaší duší, přechodovým rituálem a postará se o vaše city a práci na sobě.

Těšíme se na vás ženy! Petra & Janka

Novinky

Cena

 

Cena za jednodenní rituál: 1.990 Kč (lze fakturovat i s DPH, tedy 1.990 Kč plus 21% DPH). Celou částku je nutné zaplatit jednorázově předem, aby vám bylo místo rezervováno. 

Cena za plnou penzi (oběd a večeře, plus odpolední pohoštění formou domácích koláčů, kávy, čaje, …) vč. pitného režimu po celý den:

 • Varianta A – plná penze a pitný režim, a to zdravá domací s láskou připravovaná strava,  je za 635 Kč bez DPH 15%. 
 • Varianta B – ubytování v podkroví chaloupky s dechberoucím výhledem na dub Jana Žižky z Trocnova včetně plné penze a pitného režimu, a to zdravé domací s láskou zpracované stravy, je za 885 Kč bez DPH 15%.
 • Varianta C – ubytování v moderních posedech přímo v korunách stromů s výhledem na louky a zahrady Myšlín včetně plné penze a pitného režimu, a to zdravé domací s láskou zpracované stravy, je za 1.135 Kč bez DPH 15%. 

Storno podmínky: 

Při zrušení účasti 60 a více dnů před zahájením 50%. Při zrušení účasti 59 a méně dnů před zahájením 100%.

Fakturu za ubytování a stravu hradíte na místě přímo Zahradám Myšlín.

 • Další podrobnosti o pobytu budou zaslány po závazné registraci.

 

Koučka osobního rozvoje, lektorka sebepoznání a yogi girl

Petra Janíčková

Bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. Jako ředitelka Britské obchodní komory v ČR založila mezifiremní mentoringový program Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER, která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival VŠEM ŽENÁM pro ženy z firem. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Zaměřuje se na vnitřní kariéru jedinců.

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a pořádá pobyty v ČR a Evropě. Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.

Klienti, s kterými jsem měla čest pracovat, o mně řekli:

„Moc děkuji za inspirativní setkání a kompletní program. Přineslo mi to neskutečné množství energie a poznatků, které si pomalu osvojuji a zavádím do svého života.“

Andrea

„Peťo, bylo to úžasné! Nevím, jak to děláš, ale ta skupinka žen byla prostě jedinečná. Věřím, že se opět každý rok takto sejdeme!!!“

Lenka

„Yogu jsem cvičila poprvé v životě. Na ženském kruhu jsem byla poprvé. A tobě chci milá Petro za vše moc a moc poděkovat. Vím, v čem chci v životě pokračovat dále. Ještě čerpám energii teď.“

Lucie

Registrační formulář

  Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů a vyslovujete nám Souhlas s jejich zpracováním.