Vyberte stránku

PODPORUJEME FLEXIBILITU, DIVERZITU A ROZVOJ

OPEN MIND

Roční seberozvojový leadership program pro ženy a muže

FESTIVAL VŠEM ŽENÁM

Podporujeme ženskost ve světě byznysu

Praha | Brno

MENTORINGOVÉ PROGRAMY

Rozvojové mentoringové programy na míru

WORKSHOPY PRO FIRMY

Firemní vzdělávání a inspirativní setkání

INICIO PRO ŽENY

Podporujeme ženy v začátcích podnikání a učíme ženy podnikat.

PRACEZENY.CZ

Shromažďujeme flexibilní pracovní nabídky na jednom místě

o nás

Jsme společnost, která podporuje ženy v zaměstnání a soustředí se na vybalancování pracovního a osobního života žen a mužů. Organizujeme rozvojové programy pro ženy, snažíme se vytvořit na trhu nabídku a poptávku po flexibilních úvazcích na portálu PRACEZENY.cz, učíme ženy podnikat v rámci INICIO pro ženy a neposledně organizujeme překrásný festival VŠEM ŽENÁM pro ženy.

Petra Janíčková

Petra Janíčková

Koučka a lektorka, majitelka AGENDER

Lukáš Langer

Lukáš Langer

Transpersonální psycholog a kouč

Zuzana Růžičková

Zuzana Růžičková

Marketingová a projektová manažerka

Tereza Poláková

Tereza Poláková

Business Development Manager

V životě jsem již svého kouče měl. Nicméně s novou životní etapou jsem cítil potřebu nechat se zásadní životní změnou provést člověkem, který je autentický a má za sebou výsledky. Byla mi doporučena koučka Petra Janíčková. Petra, nejen že mě provedla životním zlomem s lehkostí, ale díky její profesionalitě a zároveň autenticitě jsem si byl schopen prožít spousty aha momentů, se kterými pracuji i nadále. Zaměřili jsme se na mé pracovní vize a kariéru. Petru bych vřele doporučil lidem z korporací a z byznysu. Rozumí číslům, je analytická a zároveň ví, jakou hodnotu nese život samotný.

Jan Kovačič

člen představenstva, Credendo a.s.

Jsem ambasadorkou festivalu VŠEM ŽENÁM. Festival inspiruje, rozvíjí a propojuje ženy z korporací a firemního prostředí. V loňském roce se zúčastnilo 420 žen z 81 společností.

Kolegyně ze SIKO si každý rok velmi chválí program, přednášející hosty i atmosféru. Přijíždí zpět nabité energií a zážitky, které sdělují dalším ženám ve firmě. Proto jsem se rozhodla, že firma účast žen bude finančně podporovat a vysíláme každým rokem na festival naše další a další ženy. V podstatě je to dnes tak, že je „boj“ o to, kdo bude k účasti na dalším ročníku vybrán.

Jaroslava Valová

zakladatelka a majitelka společnosti , SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

NAPIŠTE NÁM

Kontaktní formulář AGENDER