Vyberte stránku

Projekty, na kterých pracujeme, zrcadlí naši vlastní životní cestu. Ať už jde o well being, energy management, či výživu, všechny námi doporučované techniky jsou poctivě vyzkoušené, ověřené a léty prověřené. Díky práci na sobě samotné jsem došla k zásadnímu uvědomění, a to, že pakliže si přeji v životě cokoliv změnit či jít za svým snem, cílem, vizí, musím si být vědoma, co tím všechno ztrácím, obětuji či nechám být… Nelze se domnívat, že k danému cíli dojdu, aniž bych krom budoucího „zisku“ též něco zásadního neztratila. Ať je to v podobě časové investice, změny přátel, nevratných financí. A právě o přístupu a nadhledu je sebekoučování:

PŘEDSTAVUJEME WORKSHOP

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SEBEKOUČOVACÍ TECHNIKY ZA 1 DEN

Mít větší motivaci k vyšší výkonnosti. Cítit se přirozeně a nenásilně v komunikaci s kolegy a nadřízenými. Začít mít rád změny. Být kreativnější. Být všímavější. Nalézt smysl v tom, co dělám… Jak na to?

Projdeme s Vámi základní sebekoučovací techniky za jeden den. V závěru si každý sám za sebe či tým společně zvolí kroky vedoucích k dosažení svých cílů.

SDÍLÍME S VÁMI PRAKTICKÉ TIPY – VYZKOUŠEJTE SI SAMI NA SOBĚ

Udělejte si svoji ZMĚNOVOU MATICI:

Prozkoumejte vlastní přístup ke změnám ve svém životě s pomocí změnové matice. Odpovězte si na jednotlivé otázky ve vztahu ke konkrétní změně, kterou zvažujete:

PŘED ZMĚNOU

  • ZŮSTANU STEJNÝ: Prozkoumejte perspektivu, jaké to je, zůstat stejný? Zaměřte se na své hodnoty a základní potřeby. Definujte výhody současného stavu.
  • ZÁMĚR: Jaké nevýhody plynou z toho, když zůstanete stejný? Rozpoznejte nespokojenost se současným stavem.

PO ZMĚNĚ

  • ZMĚNÍM SE: Jaké konkrétní přínosy vám přinese změna? Nedojde změnou k ohrožení osobních potřeb? Vytvořte svou vizi budoucnosti: jaké možnosti vám změna přinese, i co naopak ztratíte.
  • AKCE: Vytvořte akční plán pro změnu. Plánujte včetně možných překážek.

Je pro vás sebekoučink cestou, kterou se chcete vydat?  Rádi vám pomůžeme s prvními kroky, napište nám.

Pokud preferujete formát individuálního poradenství, budeme se Vám rádi věnovat v rámci PSYCHOLOGICKÉHO PORADENSTVÍ A KOUČINKU:

Petra Janíčková
Koučka, lektorka, bývalá top manažerka začala v 19 letech podnikat a cestovat po světě. Po studiích budovala kariéru v korporátním světě.

V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER, jejímž posláním je vzdělání, rozvoj a poznání. Miluje posouvání lidských hranic, strach a sebepoznání.

Lukáš Langer
V rámci své praxe se věnuje individuálnímu psychologickému poradenství a psychoterapii, přičemž uplatňuje celostní pohled na člověka.

Působí jako transpersonální kouč, což je styl řadící se mezi transformační metody koučinku zabývající se změnami osobnosti, hlubšími a závažnějšími celoživotními tématy. Směřuje tak firemní kulturu soutěžení ke kultuře sdílení.