Vyberte stránku
kladu si otázku, v jakém energetickém rozpoložení vás zastihla tato zpráva. Jste po ránu plní energie, ale do odpoledních hodin vám už elánu nezbývá či trávíte dopoledne v „línějším“ rytmu a teprve v druhé polovině dne se dostáváte do tempa? A vyhovuje vám to tak? Rozložení energie během dne si totiž můžete celkem dobře řídit vy sami. Stačí vědět, jak na to:

PŘEDSTAVUJEME WORKSHOP

ENERGETICKÝ MANAGEMENT

Abychom ze sebe mohli neustále vydávat to nejlepší, je důležité rozumět, kde a z čeho naši energii získáváme a co můžeme dělat pro to, abychom ji načerpali.

Lidská energie se dá řídit fyzicky (budováním vytrvalosti a kondice), mentálně (trénováním pozornosti), emocionálně (trénováním nadšení a empatie) a duchovně (trénováním soustředěnosti na přítomnost a smysluplnost).

V rámci workshopu ENERGETICKÝ MANAGEMENT projdeme energetickým auditem tak, aby každému účastníkovi poskytl přehled o jeho energetických silách a deficitech. Neb ta nejdůležitější změna, kterou můžete udělat, je začít řídit svoji kvalitu energie, a ne čas. Pokud se naučíte řídit svoji energii, přijdete na to, že trávíte více času tím, na čem Vám záleží.

Workshopem Vás provede Petra Janíčková, koučka a lektorka, která umí pracovat nejen s energií, ale především se svými klienty.

SDÍLÍME S VÁMI PRAKTICKÉ TIPY – VYZKOUŠEJTE SI SAMI NA SOBĚ

ENERGETICKÝ AUDIT – TĚLO

Fyzická energie je odvozená od toho, jak dobře zásobujeme naše tělo, včetně výživy, cvičení, odpočinku a spánku. Zkuste se zamyslet, která z následujících tvrzení odpovídají vašim běžným činnostem:

  • Mnohdy vynechám snídani nebo se spokojím s něčím, co není výživné.
  • Často se budím unavený a zřídkakdy spím alespoň 7-8 hodin.
  • Během dne nemívám pravidelné přestávky na odpočinek a dobití energie. Např. často jím oběd u svého pracovního stolu, pokud ho vůbec mám.
  • Mohl bych cvičit častěji (tj. kardiovaskulární cvičení dělám méně než 3x týdně a silový trénink alespoň 1x týdně).

Pokud žádné tvrzení nevystihuje vaši rutinu, blahopřejeme: dokážete velmi dobře hospodařit se svou fyzickou energií. Naopak při volbě 2 a více tvrzení je zřejmé, že se vám fyzické energie nedostává. Množství energie však neovlivňuje pouze tělo, ale též emoce, mysl a duše. Workshop ENERGETICKÝ MANAGEMENT se věnuje všem složkám, skrze které energii získáváme. Na základě kompletního energetického auditu pak společně stanovujeme program pro zlepšení pocitu pohody a výkonosti.

Vnímáte téma energie a energetického managementu jako oblast, kterou zanedbáváte, ale zároveň cítíte, že zrovna v ní byste měli na sobě zapracovat? Rádi vám s tím pomůžeme, napište nám.