Vyberte stránku

Dostali jsme příležitost podílet se na tvorbě unikátního on-line programu s celosvětově proslulou vědkyní a expertkou na zdraví Dr. Míšou Kučovou. Míša je jedinečná žena, expertka v pravém slova smyslu, která velmi přesně VÍ, co naše tělo potřebuje, co mu pomáhá a jak se skrze výživu ozdravit a uzdravit. Ne nadarmo se do její péče svěřují i celebrity a též řada vrcholových sportovců a top manažerů. A brzy budete stejnou možnost mít i vy:

Představujeme On-line program:

POSÍLENÍ IMUNITY A ZDRAVÍ SKRZE VÝŽIVU se světově uznávanou Dr. Míšou Kučovou

Dr. Míša Kučová vystudovala na Kalifornských univerzitách v USA obor „Human Nutrition, Nutritional Science“. Jde o 7leté studium vědy o lidském těle a vlivu nutričních složek na zdraví na jedince. Zúčastnila se mnoha výzkumů na prestižních amerických univerzitách a během více než 20 leté praxe koučovala sportovce z NHL, NBA, olympioniky, manažery a řadu celebrit.

V Evropě jako jediná získala povolení provádět ozdravné holistické programy. Více o Míše zde.

Míša jako světově uznávaná expertka na výživu přisuzuje zásadní roli prevenci: „Pouze zdravý člověk může čelit stresům a nepříjemným událostem“. Při své práci zohledňuje mnoho faktorů jako např. zvyklosti a zdravotní omezení každého jednotlivce, stejně tak cíle, kterých chce dosáhnout (odstranit zažívací potíže, lépe spát, redukovat váhu, otěhotnět apod.).

Jaké zázračné potraviny doporučuje Dr. Míša Kučová?

  • Používejte výhradně extra panenský olivový olej za studena lisovaný, při průmyslovém lisování s vysokými teplotami dochází ke zničení cenných látek v oleji a ještě dochází ke změně struktury, což zatěžuje srdce, játra a vede i k autoimunitním poruchám. Sledujte údaje o sklizni, dva roky starý olivový olej už ztratil většinu cenných látek.
  • Snídejte zelené smoothie (špenát, salát, kapusta, zelený celer, petrželové natě, máta, koriandr, citron). Nepoužívejte odšťavňovač – odšťavněním přichází nápoj o vlákninu a konzumujete tak pouze cukr.
  • Vyrobte si domácí kefír a pocítíte okamžitou změnu v trávení. Žádný jiný nápoj Vám neudělá takovou službu jako kefír. Nespoléhejte však na běžně dostupné výrobky.

Jak vyrobit domácí kefír, jaký „zázrak“ představuje vaječný žloutek nebo proč bychom měli spát v úplné tmě, bude obsahem nového on-line kurzu, na kterém nyní intenzívně pracujeme a jehož kvalitu a odbornost garantuje Míša Kučová.

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci při přípravě formátu programu: věnujte nám 3 minuty svého času pro vyplnění dotazníku. Vaše odpovědi nám pomohou připravit ho v takové podobě, aby jeho následné absolvování bylo pro Vás opravdu užitečné. Za Vaše odpovědi Vám upřímně děkujeme!