Vyberte stránku
Festival se ve svém názvu obrací na ženy – chceme dát ženám prostor pro setkání, inspiraci i zábavu. Zároveň si ale uvědomujeme, že za každou jakkoli úspěšnou ženou stojí muž. Ať je to partner, otec či jiný muž v rodové linii. Funguje to i opačně: úspěšný muž často vděčí za své úspěchy ženě. Protože stojí při sobě. Jako partneři. Rozhodli jsme se téma partnerství promítnout do podtitulu letošního ročníku, který jsme nazvali:

ŽENA A MUŽ

Podařilo se nám zajistit pro letošní rok úžasné osobnosti a pozor: MUŽI MAJÍ V PROGRAMU VĚTŠINU. Vážíme si jich i pro to, že všichni s radostí přislíbili účast na akci, které dominují ženy.

POPRVÉ ZVEŘEJŇUJEME PROGRAM VŠEM ŽENÁM 2020

Nechceme Vás více napínat, proto již nyní zveřejňujeme program s dosud potvrzenými hosty. Navíc některé z nich budete moci blíže poznat v rámci mentoringových stolů. Těšte se na únor, kdy mentory a mentorky zveřejníme.

Na závěr bychom Vám velmi rádi představili tři krásné ženy, které se rozhodly stát ambasadorkami a spolu s námi naplnit vizi festivalu: Podpořit ženskost ve světe byznysu. Hluboce si vážíme jejich důvěry v myšlenku festivalu.
Eva Koubíková

Eva Koubíková

HR ředitelka, Allianz pojišťovna a.s.

Jitka Chizzola

Jitka Chizzola

Generální ředitelka D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

Renata Horáková

Renata Horáková

Vedoucí Business Administration a členka představenstva oncomed manufacturing a.s.