Předvánoční marketingové kampaně jsou v plném proudu a všichni pravděpodobně vnímáme tlak, kterému jsme nejen díky nim denně vystaveni. Rozhodli jsme se jít opačnou cestou a nabízíme Vám klid, všímavost a také poznání, díky kterému máte možnost podobným tlakům čelit a nenechat se jimi jakkoliv ovlivnit.

Rozhodli jsme se s Vámi podělit o některé tipy na knihy, které účastníkům programu doporučuje jeden z našich „lektorů“ OPEN MIND. Cítím za tento seznam obrovský vděk. Snad Vás tímto podpoříme na Vašich cestách…

Pokud Vám knihy nestačí a chcete jít s vlastním rozvojem více do hloubky, seznamte se s naším ročním sebepoznávacím a rozvojovým programem OPEN MIND. Naučíte se v něm pracovat se stresem, osvojíte si techniky všímavosti, zvýšíte výkonnost mozkové aktivity a míru osobního prospívání, které jsou nedílnou součástí úspěšného smysluplného výkonu. 

SEZNAMTE SE S OPEN MIND

Přijďte na ochutnávku sebepoznávacího rozvojového programu OPEN MIND, kde Vám celý koncept představí jeho autoři Petra Janíčková a Lukáš Langer

KDY: úterý 21. 1. 2020 od 16:00 do 17:30 hodin

KDE: Animika Hub, Křižíkova 176/27, Praha 8

JAK: Rezervujte si místo ZDE nebo napište na info@agender.cz

Vstup zdarma| Kapacita je omezená

ZPOMALTE NA POLEDNÍ ČTVRTEČNÍ LEKCI FLOW JÓGY S PETROU

Na závěr bych Vás moc ráda pozvala na svou lekci flow jógy v mém oblíbeném OM YOGA STUDIU. Budu se na Vás případně těšit každý čtvrtek od 12 – 13 hodin. Dopřejte energii svému tělu i duši.