Rozhodli jsme se spolu s našimi ambasadory vybrat neziskové organizace či projekty, kterým v roce 2020 pomůžeme s propagací a dáme jim prostor přímo na festivalu se představit a navázat partnerskou spolupráci.  

Víte, z čeho čerpáme energii a motivaci pro další ročníky festivalu? Odpověď najdete v následujícím textu, který nám krátce po festivalu VŠEM ŽENÁM adresovala Halina Šimková, forenzní genetička, která byla hostem festivalu v Brně:

Pointu už si nejspíš dokážete domyslet: Festival VŠEM ŽENÁM je akce, při které z návštěvnic pozitivní energie doslova sálá a je pro nás pohonem pro další práci. Pokud však přináší vedlejší účinky v podobě krásných projektů, jako je podpora dětského hospice či odborné spolupráce českých vědců, kteří vystoupili na festivalu, tak to už je velká věc. To, že můžeme zprostředkovat kulisy pro smysluplná setkání, nás naplňuje hlubokým uspokojením, radostí a také pokorou.

CHCEME JÍT DALŠÍM „NÁHODNÝM“ SETKÁNÍM NAPROTI

Rozhodli jsme se spolu s našimi ambasadory vybrat neziskové organizace či projekty, kterým v roce 2020 pomůžeme s propagací a dáme jim prostor přímo na festivalu se představit a navázat partnerskou spolupráci.  Neziskové organizace či projekty se mohou registrovat do 14. 2. 2020 vyplněním přihlašovacího formuláře, který naleznete zde:

Více o této aktivitě najdete na webových stránkách, kam budeme umisťovat bližší informace. Aktuální dění můžete sledovat též na našem facebookovém profilu.