Vyberte stránku
Na úvod na vás mám jednu prosbu. Na chvíli zavřete oči a zkuste zhodnotit své pocity z dnešního dne… … převládá ve vás pocit uspokojení, radost či vděk, nebo naopak strach či zklamání, že se cokoliv nepovedlo dle vašich představ? Pokud vnímáte především skepsi, zklamání, smutek a obecně máte tendenci vidět věci spíše z té horší strany, může být koncept pozitivní psychologie cestou, jak toto vnímání změnit:

PŘEDSTAVUJEME WORKSHOP

WELL BEING – DUŠEVNÍ POHODA

Štěstí samotné, přestože je důležitou součástí osobní pohody, nedává životu člověka úplný a pravý smysl. Co je tedy tím, co nám umožňuje kultivovat svá nadání, vytvářet hlubší a trvalejší vztahy s ostatními lidmi, cítit radost a smysluplně přispívat světu?

Odpovědi na tyto otázky přinese interaktivní přednáška Lukáše Langera. Součástí budou i praktické tipy, jak vybudovat trvalé návyky pro postupné zlepšení pozitivního vnímání a to i navzdory vysokému pracovnímu tempu.

SDÍLÍME S VÁMI PRAKTICKÉ TIPY – VYZKOUŠEJTE SI SAMI NA SOBĚ

DENÍK TŘÍ DOBRÝCH VĚCÍ

Otestujte si principy pozitivní psychologie sami na sobě s pomocí rituálu „Deník tří dobrých věcí“: Každý den si napište či alespoň uvědomte tři dobré věci, které vás během dne potkaly (např.  ranní procházka cestou do práce, úspěšné obchodní jednání, oběd bez stresu a spěchu…).

Zároveň si k tomu doplňte odpovědi na otázky: Proč si myslíte, že se vám to stalo? Jak jste vy osobně k tomu přispěli? Zkuste být k sobě poctiví a veďte si deník každý den. Uvidíte, že si tento rituál vaše duše zamiluje a velmi rychle díky němu zvýšíte míru spokojenosti a štěstí ve svém životě. 

Pokud vás téma well being či koncept pozitivní psychologie zaujal a chcete ho blíže poznat, rádi pro Vás připravíme celodenní či půldenní workshop na míru. Podívejte se na kompletní nabídku našich workshopů a napište nám.