SEBEKOUČOVÁNÍ

Sebekoučovací techniku využíváme díky malým krokům vedoucích však k „velkým rychlým“ výhrám, jež nám dodají novou energii, radost, a smysluplnost v našich životech

Nalezení vlastního potenciálu vede k vyšší spokojenosti člověka. Pomocí sebekoučovacích  technik můžeme více pochopit sami sebe. Zjistíme, proč jsme doposud využívali jen malou část našich schopností, jak se reenergizovat, jak na vyšší výkonnost a spokojenost či kdy se pozná, že jsme tam, kde jsme chtěli být. Pomocí vedených a moderovaných cvičení dojdeme k poznání, které aplikujeme v řadě situací v pracovním prostředí či osobním životě. Technika sebekoučování je právě pro manažery, kteří chtějí využít životní koučování buď sami pro sebe, nebo jako benefit pro své talentované kolegy a zaměstnance. V okamžiku, kdy si uvědomíme, že život je v našich rukou a že si jej můžeme sami řídit a vést ke svým osobním a pracovním vizím, obohatí nás právě sebekoučování. Přestaneme být  pasivním účastníkem života, a půjdeme si za svou životní vizí a cíly.

 

Petra Janíčková - koučka a lektorka

Petra Janíčková o sobě říká: "Cítím se jako "vyléčená workoholička." Lektorka a koučka, majitelka společnosti AGENDER, a bývalá top manažerka a ředitelka Britské obchodní komory v ČR vystudovala ekonomii a management na VŠP a Fakultu multimédií a komunikací na Baťově univerzitě ve Zlíně. Začala podnikat již v 19 letech. Manažerské zkušenosti získala v 28 letech jako ředitelka největší mezinárodní školící společnosti Berlitz Inc. Je autorkou mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla založit firmu, a spustila flexibilní pracovní portál "pracezeny.cz" a projekt, který učí ženy podnikat "inicioprozeny.cz". Je zakladatelkou oblíbeného festivalu inspirace a energie "vsemzenam.cz". Je exprezidentkou Business leaders fora. Miluje překračování lidských hranic, strach, sebepoznání a osobní rozvoj, a ráda cestuje za poznáním. “Poslední dobou pracuji zase hodně na sobě, studuji na univerzitě v Anglii obor transpersonální psychologie, myšlení a spirituality a se svým mužem chystáme roční rozvojový program OPEN MIND, jehož techniky a praxi jsme sesbírali a studovali po světě.“ Ve svém volnu je lektorkou jógy. Má své sny, ale ty sdílí pouze se svým mužem.