VÝŽIVA A JEJÍ VLIV NA VÝKON V ZAMĚSTNÁNÍ

Holistický nutriční ozdravný management je komplexní systém opatření na revitalizaci managementu a na dosažení maximálního ozdravení a následně výkonnosti jak jednotlivců, tak i celého prostředí korporace pod vedením Dr. Kučové.

Zaměříme se na výsledky při nasazování ozdravného režimu individuálně dimenzovaného programu, kdy se fyziologické funkce začínají více soustřeďovat na fyzickou a mentální výkonnost než na trávení nevhodných potravin, imunitní systém dostává konečně volno a nemusí být 24 hodin 7 dní v týdnu v bojovém nastavení. Proto se tak z mnohahodinové únavné vyčerpávající práce stane cílená úspěšná výkonná aktivita, jedinec se začne mentálně soustředit a v neposlední řadě se výrazně posílí jeho fyzický výkon. Zaměříme se na stres, který:

  • Zpomaluje tranzitní čas tenkého střeva
  • Podporuje přemnožení bakterií
  • Ohrožuje střevní bariéry
  • Přispívá k zánětům trávicího traktu, k alergiím a intoleranci
  • Spouští zánět reakcí kortizolu

Individuální přístup

Každý člověk je jedinečný, přichází s jedinečnými životními okolnostmi, proto není možné sestavit jednotný plán pro všechny, není možné Vás zodpovědně dovést k Vašemu lepšímu životu, Vaší vitalitě, síle, aniž bychom věděli odkud pocházíte, jaké jsou Vaše nemoci z minulosti, jaké jsou Vaše stravovací návyky, jaký je Váš denní režim, jak jste se dosud o sebe starali a samozřejmě jaké jsou Vaše cíle, zda je vaše priorita dosáhnout maximálně mentální soustředění, fyzický výkon, zda si chcete upravit trávení, máte problémy s absorbováním živin, alergie, intolerance, zda chcete mít svěží pleť, nebo být jednoduše zdraví.

Prevence je základ

Tak jako máme svého doktora, kouče, trenéra, je potřeba, abychom měli někoho, kdo se bude starat o to nejdůležitější, naše nitro, aby naše vnitřní orgány byly zdravé, vitální, a abychom se v konečném důsledku tak cítili i my. USA je sice země kontrastů, na jedné straně tisíce fastfoodů a na straně druhé stovky whole-food obchodů, ovšem je tam už samozřejmé, že nejen top manažeři a politici, ale i běžní lidé mají svého výživového experta, který je vede a pomáhá jim najít ztracenou rovnováhu, zdraví. Protože, jen když jsme zdraví, dokážeme podávat adekvátní výkony, čelit stresu a jiným nepříjemným okolnostem.