REFERENCE

Přečtěte si reference osobností a partnerů, s kterými měla společnost AGENDER možnost spolupracovat.

Sandra Feltham, prezidentka Business Leaders Forum

Petra Janíčková vede již druhým rokem Lean in kruhy žen z korporací - junior kruhy a senior kruhy pro sdružení Business Leaders Forum. Kruhy jsou součástí ročního rozvojového programu pro ženy z korporací. Jsou vedeny podle Stanfordovy metodiky pravidel vedení Lean in kruhů, které založila Sheryl Sandberg (COO Facebook) a tzv. „master mind“ moderovaných skupin. Petra má vynikající výsledky a mohu ji velmi doporučit jako moderátorku, lektorku i koučku.

Sandra Feltham prezidentka BLF

Reference ke stažení zde: reference BLF - metodika a Lean in kruhy.


Jaroslava Valová, zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Jsem již druhý rok ambasadorkou festivalu VŠEM ŽENÁM. Festival inspiruje, rozvíjí a propojuje ženy z korporací a firemního prostředí. V loňském roce se zúčastnilo 420 žen z 81 společností.

Kolegyně ze SIKO si každý rok velmi chválí program, přednášející hosty i atmosféru. Přijíždí zpět nabité energií a zážitky, které sdělují dalším ženám ve firmě. Proto jsem se rozhodla, že firma účast žen bude finančně podporovat a vysíláme každým rokem na festival naše další a další ženy. V podstatě je to dnes tak, že je "boj" o to, kdo bude k účasti na dalším ročníku vybrán.

Leden 2019

Jaroslava Valová, zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Reference ke stažení ZDE


Libuše Kyzlinková, Communication and Corporate Affairs Director, GlaxoSmithKline, spol. s r. o.

AGENDER již 8. rokem podporujeme v rámci projektu INICIO pro ženy, kde se ženy během půl roku naučí, jak spustit svůj byznys. Během 7 kol AGENDER proškolil a připravil více než 100 žen. Necelých 50 % jich dnes podniká Díky projektu INICIO pro ženy, kvalitě a expertíze další rodiny mohou lépe slaďovat práci a rodinu.

Libuše Kyzlinková, Corporate Affairs and Communication Director GSK

Reference ke stažení zdeRenata Ouředníková, WOMEN FOR WOMEN o.p.s.

K workshopu na téma Well being - duševní pohoda

Dne 29/11/2018 jsme se zúčastnily v naší organizaci WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., workshopu zaměřený na téma well being - duševní pohoda, který přednášel pan Lukáš Langer. Byl to pro nás velmi důležitý den, neboť v profesi, ve které pracujeme, se naopak staráme my o naše klienty a pomáháme jim v jejich životních cestách. Proto jsme si vybraly pana Langera a konkrétně tento workshop, abychom mohly pracovat samy na sobě.
Den byl pro nás velmi obohacující, nejenže nám pomohl se odreagovat od závalu práce a tím vyčistil naše myšlenky nad klienty, ale hlavně jsme se seznámily navzájem i mezi sebou (přestože již spolu v týmu jsme společně několik let) a samy se sebou a svými silnými a slabými stránkami.
Ceníme si přístupu pana Langera, jeho tón hlasu byl uklidňující a způsob prezentace opravdu profesionální. Je to je bezesporu odborník s hlubokou expertizou.
Workshop a celý den byl pro nás obohacující, byl to den kdy se někdo staral o nás a zajímal se o naši skutečnost, což je v pomáhající profesi vždy nejcennější.
O panu Langerovi mohu říci, že je to velmi inteligentní a příjemný člověk, který svoji práci dělá srdcem a tomu co dělá, opravdu rozumí. Workshop a vedení pana Langera mohu jen doporučit.

Renata Ouředníková, Women for Women

Reference ke stažení


Dominika Kadeřábková,Training and development specialist, skupina NN ČR

Program VŠEM jsme využili pro další rozvoj našich talentů ve složení následujících modulů - Sebekoučování, Pozitivní myšlení a Práce s mozkem. Všechny moduly hodnotíme jako velmi přínosné a od talentů máme pozitivní reference. Největší úspěch a stopu v kolegyních a kolezích však zanechalo téma Práce s mozkem pod vedením MUDr. Michaely Karsten.

Dominika Kadeřábková


Barbora Chuecos, generální ředitelka Mary Kay ČR a SR

Festivalu VŠEM ŽENÁM se účastníme od začátku a vždy mám velmi dobrou zpětnou vazbu od svých kolegyň. Líbí se mi, že témata i řečníci jsou ze všech oblastí života, nejen z businessu. Je to tím pádem o celkovém osobním rozvoji a zároveň ve velmi příjemné atmosféře. Velmi si cením i mentoringu, protože vzájemné sdílení a podpora žen navzájem je největší dárek, který si můžeme dát (nejen k MDŽ :-)).

Barbora Chuecos, generální ředitelka Mary Kay ČR a SR


Monika Horníková, bývalá generální ředitelka společnosti GlaxoSmithKline, spol. s r. o.

Děkujeme společnosti Agender, že vytvořila platformu “Byznys pro rodinu” a umožnila nám sdílet zkušenosti v oblasti diverzity, ženského leadeshipu a slaďování pracovního a rodinného života.

Reference ke stažení ZDE


PhDr. Alena Křížková, Akademie věd České republiky

AGENDER s.r.o. poskytuje a tvoří v rámci projektu Metodika řízení diverzity a slaďování pracovního a soukromého života na pracovišti nástroje pro zavádění a řízení diverzity a slaďování pracovního a soukromého života, jež jsou využitelné v prostěředí soukromých firem i v institucích státní a veřejné správy.

Reference ke stažení ZDE.


Monika Květová, BS&P Czech Republic a.s.

Děkujeme portálu pracezeny.cz za práci, kterou dělají, za inspiraci a naději, kterou dávají a hlavně za 3 nové kolegyně, které jsme přes portál pracezeny.cz získaly na flexibilní úvazek. Při náboru nových kolegů nejde jen o nabídku práce, ale také jejich chuť a iniciativu hledat, podstoupit celé řízení a zodpovědně se zapojit.


Mgr. Jarka Švarcbachová, člen prezidia České asociace koučů

Když na přelomu května a června Česká asociace koučů hledala vhodnou kandidátku na obsazení uvolněné pozice tajemnice, ráda jsem využila nabídky inzerovat na portálu pracezeny.cz. Jako prostředník zafungoval tento portál dokonale: do výběrového řízení se nám v krátkém čase přihlásilo přes 15 kandidátek, a z nich jsme ve druhém kole vybrali tu nejvhodnější. Výhodou pro asociaci, která je neziskovou organizací, bylo také zveřejnění inzerátu zdarma. Vřele doporučuji služeb firmy Agender využít.


Margareta Křížová - investorka projektu "Den D"

Minulý týden mě pozvala Petra Janíčková, abych si povídala s lidmi, kteří se přihlásili do projektu INICIO 50 . Je to projekt pro lidi, kterým je přes padesát let, přišli o práci a nevzdali to.Většina z nich je už nějakou dobu bez práce a nechtějí zůstat na úřadu práce na věky.

Musím říct, že svět těchto “startupistů” je zásadně odlišný od startupové scény v řadě akcelerátorů a dalších cool líhní technologických businessů. Tenhle svět je podstatně reálnější. Jsou to lidi, kteří živí rodiny, platí nájem, musí prostě z něčeho žít.

Více zde.


Renata Mrázová, Global Head of HR of NN Group

Práce je důležitá, ale rodina nepostradatelná. Díky mým dvěma dcerám a práci v NN pojišťovně si každý den zkouším na vlastní kůži, jaké to je být matkou a pracující ženou zároveň. Podporovat a motivovat v této věci ostatní ženy je tak pro mě zcela přirozené.

Firma AGENDER s.r.o., má rozsáhlé zkušenosti s aktivitami na podporu diverzity a slaďování pracovního a rodinného života. Proto jsme se rozhodli využít služeb této firmy a vytvořili jsme zaměstnavatelský profil našich společnosti NN pojišťovny a penzijní společnosti, N.V, který je prezentován v sekci TOP zaměstnavatel na stránkách pracezeny.cz. Cílem bylo shromáždit maximum relevantních informací o nás, jako zaměstnavateli a nabídnout potenciálním uchazečům představu o tom, jakou jsme společností, co nabízíme, a že témata jako flexibilita jsou pro nás opravdu důležitá.

NN pojišťovna patří k lídrům trhu, kteří se tématu work life balance věnují, a spolupráci se společností AGENDER jsme vyhodnotili jako zásadní pro náš tzv. employer branding a podpory vnímání NN pojišťovny jako kvalitního zaměstnavatele.

Se společností AGENDER spoluvytváříme u nás ve firmě aktivity pro rozvoj talentovaných žen formou workshopů a sdílení know-how v oblasti work life balance a diverzity a současně se hlásíme k myšlence podpory flexibility na pracovním trhu formou neomezené inzerce na pracovním portálu pracezeny.cz.

V roce 2015 jsme se stali partnery festivalu VŠEM ŽENÁM, jehož cílem je podpořit ženy ve vnímání své ženskosti a propojit takto byznys a ženy v práci. Spolupráci s firmou AGENDER doporučujeme.

Renata Mrázová, Generální ředitelka NN pojišťovny a penzijní společnosti, N.V.

Sona Schwarzová, HR ředitelka NN pojišťovny a penzijní společnosti, N.V., Maďarsko a Bulharsko.

Reference ke stažení zde.


Jitka Schmiedová, bývalá ředitelka úseku Lidské zdroje (HR) v České spořitelně a.s.

Společnost Agender poskytla v období 09/2013-1/2014 své odborné konzultace při sestavování Metodiky pro flexibilní formy práce a slaďování osobního a pracovního života uvnitř České spořitelny. Veškeré výsledky metodiky a uvedení do praxe byly poté prezentovány na Konferenci – Flexibilita v České spořitelně, která se konala 19. 7. 2014.


Jana Toningerová, Sanmina - SCI Czech Republic, s.r.o.

Dobrý den, je mi potěšením vám poslat referenci.

Bylo nám ctí inzerovat volné pracovní pozice na portálu pracezeny.cz. Otázka podpory slaďování pracovního života s rodinou a otázka zaměstnanosti žen se stává čím dál více aktuální. Jsme tak rádi, že naše aktivity v obou těchto oblastech můžeme ještě rozšířit o získávání nových zaměstnankyň právě přes tento portál.

Díky pracezeny.cz se nám podařilo získat dvě nové kolegyně, které rozšířily naše řady a skvěle zapadly do týmu. Pevně věříme, že se počty zaměstnankyň získaných přes pracezeny.cz budou zvyšovat a my touto cestou budeme pomáhat ženám, které jsou šikovné, mají chuť pracovat a jen čekají na svoji příležitost.

Ať se vám daří i v Novém roce!

Jana