REFERENCE

Přečtěte si reference některých osobností, se kterými měla společnost AGENDER tu čest spolupracovat.

Dominika Kadeřábková,Training and development specialist, skupina NN ČR

K rozvojovému programu VŠEM

Dne 5.6.2018 se kolegové ze společnosti NN zúčastnili celodenního workshopu sebekoučování s Petrou Janíčkovou. Celkový přínos workshopu vnímá většina z nich velmi pozitivně a z workshopu se vrátili příjemně namotivováni. Nově nabité znalosti využijí nejen v pracovním, ale i v osobním životě.
Dominika KadeřábkováBarbora Chuecos, generální ředitelka Mary Kay ČR a SR

Festivalu VŠEM ŽENÁM se účastníme od začátku a vždy mám velmi dobrou zpětnou vazbu od svých kolegyň. Líbí se mi, že témata i řečníci jsou ze všech oblastí života, nejen z businessu. Je to tím pádem o celkovém osobním rozvoji a zároveň ve velmi příjemné atmosféře. Velmi si cením i mentoringu, protože vzájemné sdílení a podpora žen navzájem je největší dárek, který si můžeme dát (nejen k MDŽ :-)).

Barbora Chuecos, generální ředitelka Mary Kay ČR a SR


Jaroslava Valová, zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

K festivalu VŠEM ŽENÁM

Všech 10 děvčat ze Siko odjíždělo opět nadšených, podobně jako jiných 10 děvčat loni. Opravdu se to vydařilo a dík za veškerou organizaci a starosti.


Monika Horníková, bývalá generální ředitelka společnosti GlaxoSmithKline, spol. s r. o.

Děkujeme společnosti Agender, že vytvořila platformu “Byznys pro rodinu” a umožnila nám sdílet zkušenosti v oblasti diverzity, ženského leadeshipu a slaďování pracovního a rodinného života.

Reference ke stažení ZDE


Renata Mrázová, Global Head of HR of NN Group

Práce je důležitá, ale rodina nepostradatelná. Díky mým dvěma dcerám a práci v NN pojišťovně si každý den zkouším na vlastní kůži, jaké to je být matkou a pracující ženou zároveň. Podporovat a motivovat v této věci ostatní ženy je tak pro mě zcela přirozené.

Firma AGENDER s.r.o., má rozsáhlé zkušenosti s aktivitami na podporu diverzity a slaďování pracovního a rodinného života. Proto jsme se rozhodli využít služeb této firmy a vytvořili jsme zaměstnavatelský profil našich společnosti NN pojišťovny a penzijní společnosti, N.V, který je prezentován v sekci TOP zaměstnavatel na stránkách pracezeny.cz. Cílem bylo shromáždit maximum relevantních informací o nás, jako zaměstnavateli a nabídnout potenciálním uchazečům představu o tom, jakou jsme společností, co nabízíme, a že témata jako flexibilita jsou pro nás opravdu důležitá.

NN pojišťovna patří k lídrům trhu, kteří se tématu work life balance věnují, a spolupráci se společností AGENDER jsme vyhodnotili jako zásadní pro náš tzv. employer branding a podpory vnímání NN pojišťovny jako kvalitního zaměstnavatele.

Se společností AGENDER spoluvytváříme u nás ve firmě aktivity pro rozvoj talentovaných žen formou workshopů a sdílení know-how v oblasti work life balance a diverzity a současně se hlásíme k myšlence podpory flexibility na pracovním trhu formou neomezené inzerce na pracovním portálu pracezeny.cz.

V roce 2015 jsme se stali partnery festivalu VŠEM ŽENÁM, jehož cílem je podpořit ženy ve vnímání své ženskosti a propojit takto byznys a ženy v práci. Spolupráci s firmou AGENDER doporučujeme.

Renata Mrázová, Generální ředitelka NN pojišťovny a penzijní společnosti, N.V.

Sona Schwarzová, HR ředitelka NN pojišťovny a penzijní společnosti, N.V., Maďarsko a Bulharsko.

Reference ke stažení zde.


PhDr. Alena Křížková, Akademie věd České republiky

AGENDER s.r.o. poskytuje a tvoří v rámci projektu Metodika řízení diverzity a slaďování pracovního a soukromého života na pracovišti nástroje pro zavádění a řízení diverzity a slaďování pracovního a soukromého života, jež jsou využitelné v prostěředí soukromých firem i v institucích státní a veřejné správy.

Reference ke stažení ZDE.


Monika Květová, BS&P Czech Republic a.s.

Děkujeme portálu pracezeny.cz za práci, kterou dělají, za inspiraci a naději, kterou dávají a hlavně za 3 nové kolegyně, které jsme přes portál pracezeny.cz získaly na flexibilní úvazek. Při náboru nových kolegů nejde jen o nabídku práce, ale také jejich chuť a iniciativu hledat, podstoupit celé řízení a zodpovědně se zapojit.


Mgr. Jarka Švarcbachová, člen prezidia České asociace koučů

Když na přelomu května a června Česká asociace koučů hledala vhodnou kandidátku na obsazení uvolněné pozice tajemnice, ráda jsem využila nabídky inzerovat na portálu pracezeny.cz. Jako prostředník zafungoval tento portál dokonale: do výběrového řízení se nám v krátkém čase přihlásilo přes 15 kandidátek, a z nich jsme ve druhém kole vybrali tu nejvhodnější. Výhodou pro asociaci, která je neziskovou organizací, bylo také zveřejnění inzerátu zdarma. Vřele doporučuji služeb firmy Agender využít.


Margareta Křížová - investorka projektu "Den D"

Minulý týden mě pozvala Petra Janíčková, abych si povídala s lidmi, kteří se přihlásili do projektu INICIO 50 . Je to projekt pro lidi, kterým je přes padesát let, přišli o práci a nevzdali to.Většina z nich je už nějakou dobu bez práce a nechtějí zůstat na úřadu práce na věky.

Musím říct, že svět těchto “startupistů” je zásadně odlišný od startupové scény v řadě akcelerátorů a dalších cool líhní technologických businessů. Tenhle svět je podstatně reálnější. Jsou to lidi, kteří živí rodiny, platí nájem, musí prostě z něčeho žít.

Více zde.


Jitka Schmiedová, bývalá ředitelka úseku Lidské zdroje (HR) v České spořitelně a.s.

Společnost Agender poskytla v období 09/2013-1/2014 své odborné konzultace při sestavování Metodiky pro flexibilní formy práce a slaďování osobního a pracovního života uvnitř České spořitelny. Veškeré výsledky metodiky a uvedení do praxe byly poté prezentovány na Konferenci – Flexibilita v České spořitelně, která se konala 19. 7. 2014.


Jana Toningerová, Sanmina - SCI Czech Republic, s.r.o.

Dobrý den, je mi potěšením vám poslat referenci.

Bylo nám ctí inzerovat volné pracovní pozice na portálu pracezeny.cz. Otázka podpory slaďování pracovního života s rodinou a otázka zaměstnanosti žen se stává čím dál více aktuální. Jsme tak rádi, že naše aktivity v obou těchto oblastech můžeme ještě rozšířit o získávání nových zaměstnankyň právě přes tento portál.

Díky pracezeny.cz se nám podařilo získat dvě nové kolegyně, které rozšířily naše řady a skvěle zapadly do týmu. Pevně věříme, že se počty zaměstnankyň získaných přes pracezeny.cz budou zvyšovat a my touto cestou budeme pomáhat ženám, které jsou šikovné, mají chuť pracovat a jen čekají na svoji příležitost.

Ať se vám daří i v Novém roce!

Jana