OPEN MIND


Vztah mezi psychologickými procesy (duší) a nervovým imunitním systémem našeho těla a jeho funkcí je významné téma moderní medicíny. Důležitým objevem neurovědy (Covey, 2015) ve vztahu k myšlení a chování je prokázání nedostatečné efektivity v případě, že je využíván pouze potenciál IQ (racionální inteligence), proto seznámíme účastníky programu s potenciálem řešení vizí, strategií a problémů na jiných úrovních vědomí a zapojíme tak poznatky z výzkumu dosud známých druhů inteligencí – IQ, EQ (emoční inteligence), SQ (spirituální inteligence).

SEZNAMTE SE S OPEN MIND

Přijďte si poslechnout, v čem spočívá jedinečnost programu OPEN MIND.
Koncept leadership programu Vám představí přímo jeho autoři: Lukáš Langer a Petra Janíčková

KDY: středa 20. 11. 2019 od 16:00 do 17:30 hodin
KDE: Animika Hub v Praze
JAK: Rezervujte si místo, kapacita je omezená

OPEN MIND snižuje úzkost, zkvalitňuje spánek, zvyšuje míru osobního prospívání, zvyšuje duševní pohodu, pomáhá nalézt hlubší smysl života, zvyšuje osobní nezdolnost, snižuje negativní nálady a naopak zvyšuje pozitivní nálady, zlepšuje emocionální seberegulaci, snižuje rušivé a opakující se negativní myšlenky a chování, zvyšuje výkonnost mozkové aktivity, posiluje imunitní systém… A to vše na základě vědeckých bádání…

LEKTOŘI/TÉMATA

Lukáš Langer
Lukáš Langer

Duševní pohoda

Stanislav Bernard
Stanislav Bernard

Limity vznikají v naší hlavě

Jan Benda
Jan Benda

Mindfulness a meditace

Jana Moravová
Jana Moravová

Mindfulness leadership

Lukáš Langer
Lukáš Langer

Transpersonální leadership a symbolické vnímání

Radim Passer
Radim Passer

Tao života

Laura Janáčková
Laura Janáčková

Psychosomatika, stres a jeho vliv na úspěch

Viliam Poltikovič
Viliam Poltikovič

Smrt jako transformace a nový začátek

Míša Kučová
Míša Kučová

Holistická („superfood“) výživa a její vliv na výkon v práci

Petra Janíčková
Petra Janíčková

Intuice a její vliv na úspěšné rozhodování


HARMONOGRAM SETKÁNÍ

18. 3. 2020 | zahajovací setkání9.00 - 15.00
15. 4. 20209.00 - 12.30
13. 5. 20209.00 - 12.30
10. 6. 20209.00 - 12.30
9. 9. 20209.00 - 12.30
14. 10. 20209.00 - 12.30
11. 11. 20209.00 - 12.30
9. 12. 20209.00 - 12.30
13. 1. 20219.00 - 12.30
10. 2. 2021 | závěrečné setkání9.00 - 15.00
 
  • Kapacita ročního rozvojového programu, jež bude pracovat s celistvými osobami na úrovni IQ, EQ a SQ, je pro rok 2019 již naplněna, další ročník startuje na jaře 2020
  • Stáhněte si ZDE brožuru programu OPEN MIND.

Lukáš Langer
Lukáš Langer
Odborný garant programu OPEN MIND, Psycholog a transpersonální kouč

Vystudoval energetiku na Technické univerzitě v Ostravě. Působil jako odborný konzultant v oblasti jaderné energetiky a vedl výstavbu jaderných elektráren v Evropě. Inspirován osobností Carla G. Junga se rozhodl vystudovat psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Je členem České společnosti pro analytickou psychologii a frekventant výcviku v analytické psychologii a jungovské psychoterapii. Působí ve své soukromé psychologické praxi a jako asistent Mudr. Milana Hrabánka při práci s technikou holotropního dýchání. V rámci své praxe se věnuje individuálnímu psychologickému poradenství a psychoterapii, přičemž uplatňuje celostní pohled na člověka. Pořádá sebezkušenostní semináře na témata výkladu snů, práce se symbolickým obrazem a technikou Sandspiel. Ve firemním prostředí vede semináře na téma Well-Being a působí jako transpersonální kouč, což je styl řadící se mezi transformační metody koučinku zabývající se změnami osobnosti, hlubšími a závažnějšími celoživotními tématy. Směřuje tak firemní kulturu soutěžení ke kultuře sdílení. Human resources nahrazuje human relations. V roce 2017 odcestoval se svou rodinou do Peru, kde žil v Amazonii a Sacred Valley. Věnoval se studiu a výzkumu spirituálních tradic domorodých kultur a šamanismu. Kombinací poznatků spirituálních technik původních kultur s moderními výzkumy vědomí a výzkumy z oblasti transpersonální a pozitivní psychologie rozvíjí kompetence svých klientů tak, aby mohli zažívat radost, plnost a jedinečnost své vlastní autenticity. V rámci své praxe se věnuje individuálnímu psychologickému poradenství a psychoterapii, přičemž uplatňuje celostní pohled na člověka se zaměřením na spirituální aspekt lidské duše. Pořádá sebezkušenostní semináře na témata práce se symbolickým obrazem, technikou Sandspiel, well being a prevence před syndromem vyhoření. Dále působí ve firemním prostředí jako transpersonální kouč, což je styl řadící se mezi transformační metody koučinku, zabývající se změnami osobnosti, hlubšími a závažnějšími celoživotními tématy. Směřuje tak firemní kulturu soutěžení ke kultuře sdílení. Human resources nahrazuje human relations.

Petra Janíčková
Petra Janíčková
Zakladatelka programu OPEN MIND

Petra Janíčková, lektorka a koučka, majitelka společnosti AGENDER, a bývalá top manažerka začala nejprve v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě. Jako bývalá ředitelka Britské obchodní komory v ČR iniciovala vznik mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu, která spustila unikátní flexibilní pracovní portál "pracezeny.cz" pro podporu a sladění pracovního a osobního života a projekt, jenž učí ženy podnikat "inicioprozeny.cz". Je zakladatelkou stále více oblíbeného festivalu inspirace a energie "vsemzenam.cz", který se koná v Praze a v Brně. Je také exprezidentkou Business leaders fora. Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Její vášní je životní studium intuice a její přesah do pole působnosti v byznysu. Intuici studovala v Peru, kam odjela s rodinou na 6 měsíců pobývat mezi indiánské kmeny, v Anglii na univerzitě a v USA. Se svým mužem, jenž je psycholog, založilili roční transformační program OPEN MIND, který pracuje se všemi úrovněmi vědomí IQ, EQ a SQ. Ve svém volnu je lektorkou jógy.

Chcete se o programu OPEN MIND dozvědět víc? Rádi se s Vámi setkáme. Pište na zuzana.ruzickova@agender.cz nebo využijte kontaktní formulář:

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů