KOUČOVÉ & LEKTOŘI

PETRA JANÍČKOVÁ - koučka a lektorka

Petra Janíčková o sobě říká: "Cítím se jako "vyléčená workoholička." Lektorka a koučka, majitelka společnosti AGENDER, a bývalá top manažerka a ředitelka Britské obchodní komory v ČR vystudovala ekonomii a management na VŠP a Fakultu multimédií a komunikací na Baťově univerzitě ve Zlíně. Začala podnikat již v 19 letech. Manažerské zkušenosti získala v 28 letech jako ředitelka největší mezinárodní školící společnosti Berlitz Inc. Je autorkou mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla založit firmu, a spustila flexibilní pracovní portál "pracezeny.cz" a projekt, který učí ženy podnikat "inicioprozeny.cz". Je zakladatelkou oblíbeného festivalu inspirace a energie "vsemzenam.cz"

ČÍST DÁL

Mgr. Ing. LUKÁŠ LANGER - psycholog a kouč

Vystudoval energetiku na Technické univerzitě v Ostravě. Působil jako odborný konzultant v oblasti jaderné energetiky a vedl výstavbu jaderných elektráren v Evropě.

Inspirován osobností Carla G. Junga se rozhodl vystudovat psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Je členem České společnosti pro analytickou psychologii a jungovskou psychoterapii. Působí ve své soukromé psychologické praxi a v mezinárodním transpersonálním centru v Opavě.

ČÍST DÁL

PhDr. Jan Benda

Vystudoval psychologii na FF UK v Praze. Prošel tréninkem satiterapie, Pesso terapie (PBSP), terapie zaměřené na emoce (EFT), terapie zaměřené na soucit (CFT) a řadou dalších kurzů. Ve své práci však čerpá i ze zkušeností se změněnými stavy vědomí a z intenzivní meditační praxe. Dlouhodobě se věnuje především využívání všímavosti a soucitu se sebou v psychoterapii a seberozvoji, ale i v managementu a leadershipu. 12 let působí jako lektor soft-skills v nadnárodních korporacích. 18 let pracuje jako psychoterapeut. 20 let medituje. Rád cestuje do jihovýchodní Asie. Nějakou dobu žil i jako buddhistický mnich na Srí Lance. Téma Mindfulness nyní vyučuje na FF UK v Praze. Věnuje se i vědeckému výzkumu v této oblasti. Pro nakladatelství Portál píše knihu „Všímavost a soucit se sebou“.

Dr. Míša Kučová

Dr. Míša Kučová vystudovala na Berkeley university v USA obor výživa. Jde o 7-leté studium vědy o lidském těle a vlivu výživy na jedince. Zúčastnila se mnoha výzkumů na USA univerzitách a během téměř 25-leté praxe koučovala sportovce z NHL, NBA, olympioniky, množství celebrit jako George Clooney, Hillary Clinton, Drew Barrymore, Anastacia , politiků, manažerů... ..

V Evropě jako jediná získala povolení provádět ozdravné holistické programy. Založila holistickou zdravotně-nutriční společnost, momentálně žije v Rakousku a na Slovensku stará se o zdraví Adély Banášové, Andrey Pálfi Belanyi a další. Píše pro Cosmopolitan, Marrie Claire, Health a jiné.

ČÍST DÁL

Laura Janáčková

Psycholožka, sexuoložka a autorka knižních bestselerů Muži chtějí potvory, Muži chtějí milenky a Poznej muže beze slov. Je docentkou klinické psychologie Sexuologického ústavu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, vedoucí Institutu partnerských vztahů a prorektorkou Vysoké školy aplikované psychologie.